Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ANA

ANA

PRAWDZIWE DANE: ANA AMARI, 60 LAT

ROLA: supp-icon WSPARCIE

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐⭐

ZAJĘCIE: ŁOWCZYNI NAGRÓD

DAWNA BAZA OPERACYJNA: KAIR, EGIPT

PRZYNALEŻNOŚĆ: BYŁA AGENTKA OVERWATCH

„KAŻDY MUSI ODNALEŹĆ SWOJE POWOŁANIE”

Jako jedna z członków-założycieli Overwatch Ana wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę, aby bronić swojej ojczyzny i najbliższych.

Gdy kryzys omniczny zaczął pustoszyć Egipt, wyczerpane i cierpiące na braki osobowe narodowe siły bezpieczeństwa musiały polegać na wsparciu grupy elitarnych snajperów. Zaliczała się do nich Ana Amari, powszechnie uznawana za najlepszego strzelca wyborowego na świecie. Jej celność, instynkt i umiejętność szybkiego podejmowania właściwych decyzji uczyniły z niej idealną kandydatkę do grupy uderzeniowej Overwatch, która pomogła zakończyć wojnę.

Po sukcesie swojej pierwszej misji Ana awansowała do rangi kapitana i przez wiele lat służyła jako zastępca dowódcy szturmowego Morrisona. Pomimo zwiększonej liczby obowiązków Ana nie zgodziła się na odsunięcie od działań bojowych i brała udział w misjach nawet po ukończeniu 50. roku życia. Podczas jednej z operacji uwalniania zakładników została raniona przez agentkę Szponu, funkcjonującą pod kryptonimem „Trupia Wdowa”, i uznana za zmarłą.

W rzeczywistości Ana przetrwała atak, chociaż została ciężka ranna i straciło prawe oko. Gdy powracała do zdrowia, poczuła wreszcie ciężar życia spędzonego na walce i postanowiła, że pozostanie martwa dla świata. Z upływem czasu jednak jej ojczyźnie zaczęły zagrażać coraz nikczemniejsze siły i zdała sobie sprawę, że nadal pragnie walczyć w obronie najbliższych.

Dzięki uzbrojeniu „pobranemu” z arsenału Overwatch Ana powróciła i walczy o utrzymanie pokoju. Jej wrogiem jest każdy, kto próbuje zagrozić bezpieczeństwu i stabilności w regionie.


INFORMACJE

KARABIN BIOTYCZNY lpm2

Karabin Ana strzela strzałkami, które potrafią przywracać zdrowie jej sojusznikom lub zadawać długotrwałe obrażenia wrogom. Celownik optyczny powala jej obserwować odległe cele i oddawać strzały z ogromną precyzją.

STRZAŁKA USYPIAJĄCA shift

Ana wystrzeliwuje strzałkę z broni podręcznej i pozbawia przeciwnika przytomności (chociaż każde zadane mu obrażenia spowodują, że się ocknie).

GRANAT BIOTYCZNY e
Ana rzuca ładunek biotyczny, który rani wrogów i leczy sojuszników na niewielkim obszarze działania. Przez krótki czas sojusznicy objęci efektem leczącym szybciej odzyskują zdrowie, a wrogowie dotknięci wybuchem nie mogą być leczeni.

NANOWZMOCNIENIE q2

Trafienie sojusznika wzmacniającą strzałką zapewnia mu premię do szybkości ruchu, zadawanych obrażeń i redukcji otrzymywanych obrażeń.

  • CZAS NA DRZEMKĘ: Przerwij superzdolność wroga Strzałką Usypiającą Any w szybkiej grze/rywalizacji.
  • POMOCNA DŁOŃ: Uzyskaj 4 zabicia lub asysty przy jednym użyciu Nanowzmocnienia Any w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
mercyikonka lucioikonka zenyattaikonka genjiikonka reaperikonka winstonikonka reaperikonka genjiikonka reinhardtikonka

Galeria

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ