Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » BURZYCIEL

BURZYCIEL

PRAWDZIWE DANE: HAMMOND, 14 LAT

ROLA: tank-icon TANK

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐⭐

ZAJĘCIE: PILOT MECHA, MECHANIK

BAZA OPERACYJNA: Kolonia księżycowa Horyzont (dawniej), Junkertown (dawniej)

PRZYNALEŻNOŚĆ: Brak

NIE DRAŻNIĆ CHOMIKA.

W ramach jednego z wielu eksperymentów prowadzonych w Kolonii księżycowej Horyzont zwierzęta poddawane były terapii genetycznej mającej na celu zaadaptowanie ich do dłuższych okresów pobytu na Księżycu. Nieoczekiwanym efektem ubocznym doświadczeń u kilku okazów było zwiększenie rozmiarów fizycznych oraz funkcji mózgowych. Chociaż większość obiektów badań stanowiły goryle i inne człekokształtne, to znalazło się kilka wyjątków. Jednym z nich był chomik o imieniu Hammond.

Podobnie jak to miało miejsce u naczelnych, inteligencja chomika również wzrosła i stał się on bardziej ciekawy otaczającego go świata. Ku zaskoczeniu i rozbawieniu naukowców Hammond urządzał częste ucieczki i zwiedzał różne miejsca bazy księżycowej. Chociaż personelowi zawsze udawało się go ostatecznie łapać i na powrót umieszczać w klatce, to nigdy nie rozwikłali zagadki prawdziwych powodów tych nocnych eskapad. Nie wiedzieli, że Hammond zajęty był rozwijaniem u siebie umiejętności mechanika, które wkrótce miały mu się przydać.

Pewnego dnia w kolonii zapanował chaos, kiedy część goryli zbuntowała się przeciwko prowadzącym badania ludziom i przejęła kontrolę nad bazą. Jednak nie wszystkie zwierzęta brały w tym udział. Winston planował w tym czasie ucieczkę na Ziemię. Hammond wyczuł okazję, zbudował prowizoryczną kapsułę ratunkową i potajemnie podczepił ją do odlatującego statku goryla. Kiedy obaj weszli w atmosferę ziemi, kapsuła chomika odczepiła się i wylądowała w innym miejscu: na pustkowiach australijskiego Outbacku.

Hammond zmodyfikował swoją kapsułę, aby wziąć udział w lukratywnych walkach mechów na arenie Śmieciowiska. Udało mu się zachować w tajemnicy swoją prawdziwą tożsamość i piął się w szeregach jako „Burzyciel”, przechodząc drogę od pretendenta aż do mistrza. Dzięki wygranym Hammond mógł ulepszyć mecha na tyle, aby móc opuścić i przetrwać niebezpieczną podróż z kontrolowanego przez Śmieciarzy Outbacku.

Teraz Hammond może swobodnie podróżować i robić to, co chce – czyli odkrywać świat w poszukiwaniu nowych przygód.


INFORMACJE

POCZWÓRNE DZIAŁKA lpm2
Automatyczne działka szturmowe średniego zasięgu rozdzierają na strzępy wrogów Burzyciela.

KULOWROTEK shift
Burzyciel transformuje się w kulę, co zwiększa jego maksymalną szybkość ruchu.

PAZUR ppm
Burzyciel wyrzuca pazur, który pozwala mu chwytać się powierzchni i huśtać się. Jeśli po rozhuśtaniu trafi wroga, rani go i odrzuca do tyłu.

ADAPTABILNE OSŁONY e
Tymczasowe osłony osobiste Burzyciela pochłaniają obrażenia i są tym silniejsze, im więcej wrogów jest w pobliżu.

KAFAR e
Burzyciel uderza w ziemię pod sobą, co rani wrogów i wyrzuca ich w powietrze.

POLE MINOWE q2
Burzyciel rozstawia pole długo działających min zbliżeniowych, które wybuchają przy kontakcie z wrogiem.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA

Galeria

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ