Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » 5 najdziwniejszych umiejętności, które zostały usunięte z Overwatcha
News

5 najdziwniejszych umiejętności, które zostały usunięte z Overwatcha

Przy współpracy z @overwatchcurious

Pamiętacie nasze ostatnie zestawienie pięciu umiejętności, które zostały wycofane? Prezentujemy część drugą. Tym razem skupimy się na najdziwniejszych umiejętnościach.


1. Mina Bastiona

Mało osób wie, że kiedyś umiejętność specjalna Bastiona wyglądała zupełnie inaczej. W becie, Bastion wypuszczał coś w stylu sterowanego samochodziku, który rozstawiał się i ostrzeliwał wrogów. Ostatecznie pomysł ten wykorzystano przy ultimate Złomiarza.

 

2. Reinhardt rzucał swoim młotem

Wiedzieliście? Początkowo jego umiejętność pod „E” wyglądała zupełnie inaczej. Reinhardt rzucał swoim młotem na niewielką odległość, wyglądało to jak ogromny zamach. Umiejętność ta była jednak bardzo trudna do używania i rzadko kiedy się przydawała.

3. Laser z oczu Smugi

Jeszcze przed jakimikolwiek przeciekami o Overwatchu, nawet przed fazą alfa, Smuga mogła strzelać laserami z oczu. Poważnie, istniała taka umiejętność. Miało to miejsce w bardzo wczesnych fazach rozwoju OW, gdzie gra była jedynie pustą przestrzenią z kilkoma modelami Smugi.

4. Wybieranie talentów

Kiedyś w Overwatchu funkcjonował system talentów. Działało to na tej zasadzie, że w miarę zdobywania kolejnych poziomów mogliśmy odblokowywać różne talenty. W przypadku Żniwiarza wyglądało to tak:

5. Sombra niewidzialna cały czas

Początkowo Sombra była niewidzialna cały czas. Testowano to rozwiązanie całkiem długo. Z czasem odkryto, że takie rozwiązanie powoduje ogromną presję na wrogiej drużynie i ludzie zwyczajnie ciągle musieli być skupieni w 100%.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ