Aktorka Star Wars Battlefront 2 zapowiada coś dużego z Blizzardem!


Coś się zaczyna dziać i nie ma to chyba wiele wspólnego z Halloween.


Janina Gavankar to aktorka, która podkładała głos pod Iden Versio w Star Wars Battlefront 2, teraz odwołuje się do Blizzarda.

Tajemnicze słowa

Najpierw o co tak naprawdę chodzi. Dwa dni temu aktorka umieściła na swoim twitterze taką oto tajemniczą wiadomość:

Gdybym powiedziała Wam co takiego robiłam w Blizzardzie….. nie uwierzylibyście.

Mocne słowa, po których zagraniczne media dosłownie oszalały.

Postać, a może to ten nowy projekt?

 

Wszystkie takie pierdoły od razu są wiązane z Overwatch, bo to właśnie ta gra jest obecnie najbardziej kojarzona z nowościami od Blizzarda. Toteż nie dziwne, że cały świat zaczął rzucać tytułami „New female character„. Faktycznie, kompletnie bym się nie zdziwił, jeżeli miałoby to związek z nadchodzącym BlizzConem i ogłoszeniem nowej postaci, ale kurcze, w taki sposób? Tutaj to niesamowicie nabrzmiała plotka, która powstała z jednego tweeta.

Tyle, że w przeszłości mieliśmy już takie przypadki, gdzie aktorzy lub osoby związane w jakiś sposób z Overwatch zdradzały takimi wpisami przyszłość. Inni natomiast podbijali sobie popularność w mediach społecznościowych. Jak jest w tym przypadku? Musimy poczekać.

A może to ten nowy projekt, do którego Blizzard poszukuje pracowników? Pamiętacie? Trzeba było tam znać Overwatch, może o to chodzi?

Aktorzy lubią zdradzać przyszłość

Nie jestem pewny z czego to wynika, ale aktorzy lubią zapowiadać jakieś rzeczy, które później albo się sprawdzają w punkt, albo tak no nie bardzo. Dobrym przykładem jest skin do Genjiego. Faktycznie, ostatnio przy okazji Overwatch League został ogłoszony skin, ale aktor podkładający głos pod tę postać zapowiadał coś „super”. Skończyło się tylko fajnie.

Pozostaje tylko śledzić całą sytuację. Jestem mega ciekawy, co z tego wyniknie.


Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...