Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Aktualizacja 600MB. Co się zmieniło?
News

Aktualizacja 600MB. Co się zmieniło?

Dzisiejszej nocy Overwatch został zaktualizowany. Co się zmieniło?


600MB. Trochę dużo, nie? Normalnie bym się spodziewał cudów na kiju, a tu tylko kilka rzeczy. W sumie, to jedynie naprawy błędów (przynajmniej według Blizzarda).

Zmiany ogólne

 • Wieżyczki nie namierzają już bezpośrednio barier, ale dalej będą celować w przeciwników za nimi

Reszta to naprawa błędów. Zostawiam po angielsku, jak to zwykle z błędami.

 • Fixed a bug that caused visual effects to be absorbed into surfaces
 • Fixed a bug that caused turrets to target Brigitte’s Barrier Shield while facing them when the shield wasn’t deployed
 • Fixed a bug that allowed Reaper to reach unintended locations

Gracze informują też, że dodano jakieś kwestie. Póki co namierzono jakieś nowe zdanka u McCree. Sprawdzanie wszystkiego w trakcie, więc może się okazać, że te ponad pół GB zawierało coś jeszcze.

W ogóle nie macie wrażenia, że coś tu nie gra? 600MB naprawiło 4 błędy? Ja rozumiem zmianę wielkości plików etc. ale to już chyba przesada. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie drugi SSD dokupić specjalnie pod OW.

Miłego dzionka! Ponoć ma być słoneczko!

36 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Czyli złota tarcza dla Bri nadal stoi na PST? Nie rozumiem co jest ciężkiego w przeniesieniu jej na serwery Live :/

  • Facet. Kolor brody Hanzo też testowali chyba z miesiąc. A ty chcesz złotą tarczę tak zaraz? Tak się nie da. To jest Blizzard, tam się wszystko testuje i jeszcze raz testuje. Złota tarcza napewno będzie bardzo przetestowana i stanie się krokiem milowym w grze po zakończeniu Insurekcji. Swoją drogą to ja też ich czasem nie rozumiem :/

   • Co z tego ze się testuje i testuje jak finalnie wychodzi gówno i z każdym update od gry odchodzi więcej stałych graczy ? Blizzard ma ten problem że wypuszcza dobre gry ale nie potrafi zapewnić stałej rozrywki na długie lata

    • Ja gram w dwie gry ich. W przypadku „trupa” Diablo 3 zrobili świetną rzecz przed sezonem 12 i ją pozostawili bez zmian na sezon 13. Mianowicie balans i urozmaicenie w setach i przedmiotach. Wprowadzili politykę buffowania i równowagi co dało świetne urozmaicenie w grze i przywróciło do życia Barbarzyńców i tylko lekko zbalansowali Nekromantę. Wprowadzili wysoką płynność animacji przy bardzo głebokich szcelinach dla 4 graczy, takich 100+. Na konsoli PS4 gdzie nie ma tego typu gier tyle co na komputer gra bardzo dużo ludzi i drużynę znajduje błyskawicznie. Do tego stopnia jest urozmaicenie, że na PS4 w obecnie mojej ulubionej postaci czyli Czarodziejce króluje Delsere na Tornado Żywiołów a na komputerach Ognisty Ptak na meteoryty a balans jest ten sam i rekordy są bardzo podobne. Oni umieją tylko Overwatch pochłonął ostatnio bardzo dużo sił w e-sporcie. Ja mam nadzieję, że i w Overwatch znajdzie się wiele świetnych pomysłów z którymi zwlekają. Oni umieją utrzymać graczy latami przy grze jak żadna inna firma. Tylko muszą chcieć. ;)

    • a hitboxy wielkości 200% normalnego bohatera ? a teraz ciągłe zmiany doomfista , chyba coś poszło nie tak

  • Wytłumaczę w ten sposób. Świat gry to nie silnik w którym istnieje góra, dół, czy inne pomiary. Tarcza to nie odosobniony element który na nic nie wpływa. To wszystko linijki kodu A jak coś nie zagra i system nie rozwiąże problemu sam może crashowac grę lub powodować inne konkretne błędy. Lepiej przetestować niż słuchać potem narzekan setek tysięcy graczy szczególnie z rankedow

 • u mnie ładne słoneczko jest! ale nawet z okularami przeciwsłonecznymi nie mogę przez okno wyjrzeć… :’D

 • W lubekskim tez ładne sloneczko :) Wiem, że chyba jeszcze dodali te linie głosowe Lúcia po portugalsku.

 • Ej, ale wiecie, że ponad 90% plików w patchach jest podmienianych i gra wcale nie puchnie? Tak w odniesieniu do ostatniego akapitu. ;d

  • A tak na marginesie. Wam też jak coś na Battle.necie coś aktualizujecie, to zwalnia wam do kilkuset Kilobajtów na sekundę?

    • No. Dokładnie. Nie ma głowy do tego. Chciałem napisać kilobajty, ale tytuł mnie rozproszył i napisałem megabajt. xD

   • Cóż niedawno sobie kupiłem nową antenę do podłączenia pod kartę sieciową do PC bo zasięg słaby. Jak pobierałem tą 12 GB aktualizację to pobierało 500 kb/s. A zwykle pobiera 2 mb/s. jak lekko przesunąłem tą antenę to z powrotem pobiera tymi 2 mb/s. Swoją drogą mieliście taką sytuację, że pisało 0 b/s, a gra wam się normalnie pobrała??

    • Ja ci powiem inna sytuację, gościu w przeciwnru drużynie miał ujemny ping.. kolejny rusek z wiedzą z przyszłości xd

 • Wszystkie bugi które były naprawione są super! Oprócz Żniwiarza. Na Castillo, było można się teleportować się na kamień obok ulicy, gdzie się przeważnie umiera, po prawej stronie. Ja zawsze się tam teleportowałem jak robiłem 1v1, a teraz nie będę mógł. ?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ