Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Ana może strzelać przez sojuszników z pełnym życiem!
News

Ana może strzelać przez sojuszników z pełnym życiem!

@reddit

Blizzard szaleje i udoskonala praktycznie każdy aspekt Any.


Te aktualizacje PST wyszły trochę chaotycznie. Blizzard wydał opis patcha, żeby potem go w ogóle usunąć i dodać nowy, edytując go po kilku godzinach kilkukrotnie. W każdym razie, mamy chyba ostateczną wersję Any na serwerze testowym.

Ana strzela przez sojuszników

Niebiescy pokusili się o kolejnego, bardzo mocnego buffa. Zobaczcie sami, jak to wygląda:

Mocne, nie?

Buff już na PST!

Wspominane przez nas zmiany, czyli nerf Brigitte i buff Any są już w serwerze testowym. Jeżeli macie ochotę sprawdzić, jak to wszystko działa, to zapraszam!

Jak się podoba ta zmiana?

28 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Zamiast iść w tą stronę, lepiej jak by wszystkich pociski były blokowane przez sojuszników. Z wyjątkiem tych wolnych lub z bronią białą (Fara, Złomek, rein itd.)

  • Nie miało by to wtedy sensu. A poza tym po co marnować pociski z magazynka na sojuszników z pełnym zdrowiem

   • Omiń ich i strzelaj. Dla mnie nie ma sensu np taki na ślepo strzelający soldier przez świniaka w grupe ludzi. Nie widać go, trafić się go nie da bo musisz zabić lub obejść najpierw świnie.

    • Jestem mainem Any i już masę razy jakiś DPS miał mało życia krzyczy I need healing i w sumie spoko bo mogę w niego trafić na luzie i będzie zdrowy ,ale jakiś głupi tank typu Roadhog wskakuje mi przed celownik a kolega DPS umiera i kogo wina ,że umarł?Oczywiście Any a nie grubasa świniaka!Więc ten BUFF jak najbardziej potrzebny.I nawet jak ktoś ci teraz zasłoni to nie strzelasz na ślepo bo inni sojusznicy za nim są podświetleni na np.zielono czy żółto zależnie od stanu zdrowia.

     • Właśnie. Nie przyda się tylko do atakowania ale też leczenia swoich nawet jak ktoś się wrypie przed celownik. Wiele razy tak mialem

    • Mało razy zabiła kogoś na farcie? Takie sytuacje zdarzają się notorycznie PLUS jeśli walczą na siebie 2 zwarte teamy to chowasz się za tym hogiem i na slepo nie ma szans żeby kogoś nie trafić. Bonus do ulta nawet masz no nic nie wyhealujesz jeśli ktoś ma pełne zdrowie. Mówię Ci, ludzie to odczują

 • Moim zdaniem sojusznicy Any powinni mieć odrobinę większe hitboxy aby łatwiej było nią leczyć zwłaszcza na konsolach.

 • Dla mnie spoko, już wcześniej było trochę denerwujące jak się strzelałem z przeciwnikiem, po czym wchodził teammate z pełnym HP i zaczął mi tam skakać (i w sumie nie pamiętam co on tam jeszcze robił) i zamiast zadawać obrażenia leczyłem tego gościa z pełnym wciąż HP. Także fajna sprawa, że to zrobili :)

  • Ja właściwie gram tylko Mercy ale chciałem nauczyć się grać Aną bo można fajnie wykorzystywać jej skille i ulta. Ten buff i inne na pewno mi pomogą.

   • Skille mam opanowane do perfekcji. Z ultem słabiej gdyż nie zawsze bez voice chatu wiem kiedy mam go zapodać ;-)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ