Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Ana pochodzi z Polski i zwiastun Sombry!
News

Ana pochodzi z Polski i zwiastun Sombry!

Z dnia na dzień dociera do nas coraz więcej zwiastunów Sombry, ale mamy także informacje, które powinny Was zaskoczyć!

Na oficjalnym forum battle.net zaczęły dziać się dziwne rzeczy, jeden z postów na forum został zhakowany, co sprawiło, że naszym oczom zaczął ukazywać się tajemniczy szyfr. Gracze dosyć szybko rozkodowali te wiadomości.

W kodzie tym są odniesienia do 23, co może oznaczać 23 bohatera Overwatch, więc wygląda na to, że może być nim Sombra, dodatkowo po rozkodowaniu wiadomości możemy ujrzeć czaszkę, która zdaje się być uszkodzona i nawiązuje do dokumentacji medycznej Any, ale o tym nieco niżej.

W tajemniczej wiadomości możemy ujrzeć Żniwiarza, ale także Anę, która może pochodzić z Polski!

Jest to dokumentacja medyczna Any. Dowiadujemy się, że bohaterka nazywała się Janina Kowalska, ale jak wiadomo zmieniła swoje dane po zranieniu ją przez Wdowę. Gracze sugerują, że zmiana danych miała na celu ukrycie się po rzekomej śmierci.

W powyższej dokumentacji znajdziemy odniesienia do strony amomentincrime.com, na której czekają nasz kolejne zagadki. Jeden z graczy wpadł na pomysł wysłania emaila na adres [email protected] – oto co otrzymał.

Wydajesz się być bardzo zainteresowany tymi „bohatera”. Być może chciałbyś poznać nieco więcej drobnych szczegółów, które udało mi się znaleźć?

Dowiadujemy się, że powyższa domena została zarejestrowana już rok temu dokładnie 1 września, więc czy wtedy możemy spodziewać się kolejnych wieści dotyczących nowego bohatera?

Aktualizacja: Społeczność sugeruje, że Ana użyła nieprawdziwych danych, nie wiadomo dlatego są to polskie dane. Cały czas trwa odliczanie. Około godziny 21:00 czeka nas dawka nowych informacji, ponieważ data publikacji zhakowanego tematu na forum Overwatch zdaje się cofać, w momencie publikacji licznik wskazywał na 21 godzin.

Aktualizacja 21:20: Strona amomentincrime.com została zaktualizowana. Sombra wczytała kolejną wersję skryptu!

Dobra robota, mają już mój klucz. Program hackujący telewizje nie był żartem. Czekaj na kolejne wieści.

Mapa Gibraltar jest nieaktywna.

” …Yo lo vi también.”

„…A sangre fría.”

„…Nadie decía nada.”

„Gibraltar”

21:38 – Niektóre z kont na Twitterze zostały zhakowane.

https://twitter.com/unitlostgaming

https://twitter.com/OverwatchGG

https://twitter.com/Lugia_Blizz

https://twitter.com/ESLyob

https://twitter.com/AlphaCast_FR

https://twitter.com/KrapoPlay

Pojawiła się kolejna strona: http://playoverwatch.us/

22:20 – Blizzard doświadczył ataków DDOS – czy stoi za tym Sombra?

Dlaczego patrzysz w nieco? Odpowiedź nie jest w ich głowach, jest za tobą. Czasami trzeba analizować ich dotychczasowe osiągnięcia.

23:07 – Nowa wiadomość w alfabecie motse’a: -.– — ..- / .- .-. . / -. — – / .-. . .- -.. -.–
Tłumaczenie: nie jesteś gotowy

23:26 – V2hvIEkgYW0gaXMgbm90IGltcG9ydGFudC4NCkEgbmFtZSBpcyBqdXN0IG5vaXNlIGFuZCBzbW9rZS4=
To kim jestem nie jest ważne.
Nazwa jest tylko hałasem i dymem.

23:27 – Gdzie jest kolejne 97%?

00:00 – …Terminando conexión…
Zakończenie połączenia

4% na stronie amomentincrime.com

 

Niedługo pojawi się u nas szczegółowa relacja!

21 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Miło usłyszeć, że w Overwatch pojawia się bohaterka, która wywodzi się z Polski, ale Ana swoją aparycją niezbyt mi pasuje na Polkę. Przez długi czas myślałem, że Fara jak i Ana są ściśle związane z Egiptem. Wystarczy posłuchać jej co mówi na mapie Świątynia Anubisa, również warto zwrócić uwagę jak dobrze posługuje się językiem arabskim. Do tego dochodzą tatuaże na ich twarzach nawiązujące do egipskich bóstw. Dziwne trochę to jest…

 • Powiedzmy, że Ana Amari to Janina Kowalka, matka Fary, a jej mężem jest Egipcjan. To mogłoby tłumaczyć zmianę wizerunku siebie na Egipcjankę. Bo wiecie, zmiana imienia, nazwiska i takie tam…

 • Niestety nie wydaje mi się żeby Ana pochodziła z Polski. Gdy została trafiona przez wdowę, chciała być uważana za martwą. „Janina Kowalska” to zapewne jedynie fałszywe imię pod którym ukrywała się w czasie leczenia.

  • Raczej w drugą stronę… Janina Kowalska to jej właściwie imię/nazwisko, ale jednak przybrała sobie Ana Amari ze względu na np. męża, który jest Egipcjaninem. Ile to Polaków za granicą zamienia swoje dane osobowe…

   • Ale skąd taki pomysł, że w drugą stronę miałoby to działać skoro wszyscy ją znają jako Ana Amari PRZED postrzałem.

   • Ta ale to wtedy zwykle nie Polacy.
    ps. Czemu nikt nie pomyślał ze jak już jej mąż czy coś w ten deseń?

 • Ja także nie sądzę aby Ana pochodziła z Polski, zdecydowanie zmieniła sobie imie z Ana Amari na Janina Kowalska podczas leczenie…. Czekaj chwila moment, Ana ma/miała męża, prawdopodobnie ma jego nazwisko czyli Ana jest Polką? Teraz to jakoś ma więcej sensu ale nadal mam nadzieje że to nie ona będzie Polską postacią, no nie wiem, czekałem na kogoś młodszego, ale z drugiej strony Polka jest jedną z założycielek OV. AAA Dobra, poczekam sobie na wyjaśnienia. Nic nie potwierdziłem i nic nie wykluczyłem. Może prawdą jest że Kowalska to jej panieńskie nazwisko.

 • Tak jak poprzednicy napisali, Ana nie pochodzi z Polski tylko użyła tego imienia i nazwiska żeby pozostać incognito. Janina Kowalska/Jan Kowalski to odpowiedniki Jane Doe/John Doe, a te imiona są używane w celu określenia postaci o niezidentyfikowanej tożsamości lub w celu określenia zwykłego obywatela.

  • No to uznajmy, że nazwa „Janina Kowalska” to tylko miły gest Blizzarda w stronę polskiej społeczności Overwatch, nic więcej. :)

 • Nie na temat ale przeglądając sobie forum zauważyłem info o starter packu. Co znaczy, że na 100% będzie darmowa wersja OW

  • oczywiście, że będzie, do każdej płatnej gry blizzarda, jest darmowa wersja, ale ze znacznymi ograniczeniami, w darmowej wersji ow nie będzie można grać rankedów i będzie ograniczenie lvla

 • Po zmianie języka na polski i zabadaniu elementu wyskoczyło mi coś takiego”Made good, already they have my key. Hackear this television program had no pleasantry. Be expected for what it continues” oczywiście po hiszpańsku

 • „Prawdziwe dane: Ana Amari, Wiek: 60”
  „Gdy
  kryzys omniczny zaczął pustoszyć Egipt … Z upływem czasu jednak jej
  ojczyźnie zaczęły zagrażać coraz nikczemniejsze siły i zdała sobie
  sprawę, że nadal pragnie walczyć w obronie najbliższych.”
  Wszystko jest na stronie blizzarda więc nie wiem co to za bezsensowna dyskusja ;)

 • Teraz czekamy tylko na polską postać ov. Fajnie by było bo w żadnej innej grze nie ma polskiej postaci no i jak na razie w ov też nie ma :P

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ