Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Archiwa w Overwatch nie otrzymają nowych misji
News

Archiwa w Overwatch nie otrzymają nowych misji

Trochę smutna wiadomość i nieco niezrozumiała.


Blizzard poinformował, że nie będzie już tworzyć misji na event Archiw w Overwatch.  Ma to mieć ścisły związek z Overwatch 2 i poświęceniem większości środków w drugą odsłonę gry.

Gracze choć z jednej strony rozumieją, to z drugiej pytają dlaczego, skoro Overwatch 2 ma się skupić tylko na PvE, to stworzenie jednej dodatkowej misji nie powinno być problemem.

Archiwa już bez nowych misji

Archiwa były zdecydowanie jednym z najciekawszych eventów w Overwatch. Ostatnie chmury co prawda zebrały dość srogie baty za powtarzalność i brak nowości, natomiast i tak było to coś nowego.

Teraz gracze dowiadują się, że następne Archiwa odbędą się już bez misji PvE, czy jakiejkolwiek innej. Temat Archiw został kompletnie przeniesiony do Overwatch 2 i dopiero kupując „dwójkę” pogramy w misje fabularne.

Ma to ścisły związek z rozwojem OW 2, którego podstawą ma być zawartość PvE. To raczej wszyscy rozumieją. Niektórym jednak szkoda, że dostęp do fajnej zawartości, będącej elementem Overwatch zostanie zablokowany za „paywallem” w postaci Overwatch 2.

Natomiast dalej będzie można grać we wszystkie misje, jakie stworzono dla Overwatch do tej pory. Tutaj nic się nie zmieni. Po prostu event zostanie zawieszony w takim stanie, w jakim widzieliśmy go ostatnio.

Archiwa 2020 w Overwatch

Następne Archiwa będziemy mieli w przyszłym roku. Zawsze wychodzą gdzieś na początku maja. Zapewne podobnie będzie tym razem – choć nie wiadomo, czy Blizzard nie pozmienia w jakiś sposób terminów.

Do tej pory gracze mogli uczestniczyć w trzech misjach:

  • Insurekcja
  • Odwet
  • Czarne Chmury

Z czego najciekawiej chyba było przy pierwszej misji, a najgorzej przy ostatniej. To jednak wszystko, w co będziemy mogli zagrać w przyszłym roku.

17 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ