Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Baptiste dostępny! Opis bohatera i umiejętności!
News

Baptiste dostępny! Opis bohatera i umiejętności!

Nowy bohater dostępny! Prezentujemy opis jego i umiejętności!


BAPTISTE W OVERWATCH!

 

Baptiste wykorzystuje szereg eksperymentalnych urządzeń i elementów uzbrojenia, aby utrzymywać sojuszników przy życiu i eliminować zagrożenia nawet w najcięższych warunkach. To zaprawiony w bojach sanitariusz, który potrafi zarówno ratować życie, jak i eliminować wrogów.

UMIEJĘTNOŚCI BAPTISTE

Baptiste wykorzystuje szereg eksperymentalnych urządzeń i elementów uzbrojenia, aby utrzymywać sojuszników przy życiu i eliminować zagrożenia nawet w najcięższych warunkach. To zaprawiony w bojach sanitariusz, który potrafi zarówno ratować życie, jak i eliminować wrogów.


MIOTACZ BIOTYCZNY

Miotacz Biotyczny Baptiste’a strzela seriami po trzy pociski i umożliwia graczom, którzy zapanują nad jego odrzutem, zadawanie znacznych obrażeń wrogom. Służy również jako urządzenie medyczne i miota pociskami, które leczą sojuszników znajdujących się blisko miejsca trafienia.

IMPULS REGENERACYJNY

Baptiste aktywuje intensywny impuls regeneracyjny, który leczy jego i pobliskich sojuszników z upływem czasu.

POLE NIEŚMIERTELNOŚCI

Baptiste uruchamia urządzenie tworzące pole, które utrzymuje sojuszników przy życiu. Generator pola można zniszczyć.

MATRYCA WZMACNIAJĄCA

Baptiste tworzy matrycę, która podwaja siłę przelatujących przez nią pocisków – zarówno tych zadających obrażenia wrogom, jak i leczących sojuszników.

EGZOBUTY

Baptiste może skoczyć wyżej, jeśli najpierw przykucnie.

HISTORIA BAPTISTE

  • Jean-Baptiste Augustin, Wiek: 36 lat
  • Zajęcie: Sanitariusz
  • Baza operacyjna: Tortuga, Haiti (dawniej)
  • Przynależność: były członek Koalicji Karaibskiej, były agent Szponu

NIE ZGINIECIE NA MOJEJ WARCIE.

Baptiste to elitarny sanitariusz i dawny agent Szponu. Wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomagać tym, których życie naznaczyła wojna.

Jean-Baptiste Augustin był jednym z 30 milionów dzieci osieroconych w wyniku kryzysu omnicznego. Z powodu ograniczonych możliwości i środków, zaciągnął się do wojska. Jego nowym domem stała się międzywyspiarska Koalicja Karaibska utworzona w odpowiedzi na kryzys. Kierując się wrodzonym pragnieniem niesienia pomocy ludziom, Baptiste został sanitariuszem i służył w elitarnym oddziale sił specjalnych koalicji.

Po zakończeniu służby Baptiste miał problemy ze znalezieniem zajęcia wymagającego jego wyjątkowych umiejętności. Skorzystał z jedynej z niewielu dostępnych mu możliwości. Wstąpił do grupy najemników o nazwie Szpon, która jak wiele innych, pragnęła wzbogacić się na panującym po wojnie chaosie.

Po raz pierwszy w życiu Baptiste zasmakował dostatku. Misje Szponu były łatwe i dobrze płatne, co pozwoliło żołnierzowi odłożyć część dochodów na założenie kliniki w rodzinnym mieście. Z czasem jednak jego jednostka otrzymywała coraz brutalniejsze rozkazy, obejmujące zabójstwa i misje kończące się ofiarami wśród cywili. W wyniku tych działań Baptiste zdał sobie sprawę, że kontynuuje ten sam cykl przemocy, który zniszczył jego własną społeczność. Pełen pogardy do swoich czynów zdecydował się porzucić Szpon i obrać nową drogę.

Jednak organizacja nie zamierzała po prostu pozwolić mu odejść. Baptiste wiedział zbyt dużo i trzeba było go uciszyć. Wysłano za nim wielu agentów, w tym jego dawnych towarzyszy. Aby pozostać w ukryciu, przenosił się z miejsca na miejsce, pomagając w działaniach humanitarnych na całym świecie. Nieliczni członkowie Szponu, którym udało się odnaleźć Baptiste’a, zaginęli bez śladu.

Obecnie Baptiste skupia swoje wysiłki na budowaniu lepszego świata, lecząc tych, których może i walcząc wtedy, kiedy musi. Wie, że nie może cofnąć swojej przeszłości – teraz jednak liczy się dla niego to, aby dążyć do lepszego jutra.

ZDJĘCIA

Jak oceniacie?

52 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ