Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Baptiste z pewnością dostanie nerfa? Można jedynie obstawiać kiedy!
News

Baptiste z pewnością dostanie nerfa? Można jedynie obstawiać kiedy!

Baptiste to postać kompletna i bardzo potężna. Praktycznie pewne, że dostanie nerfa.


Wysoki skok bez żadnego czasu odnowienia, bardzo mocne umiejętności i naprawdę duże obrażenia. Bohater wydaje się idealny na każdą sytuację i praktycznie pewne, że niedługo otrzyma osłabienie. Wiemy, że Blizzard kombinował już z wartościami. Na 2-3 dni przed premierą zmieniono wartość zdrowia pola nieśmiertelności. Początkowo miało aż 600HP (to małe urządzonko).

Dalsze nerfy w drodze

Gracze już wskazują, że duże cooldowny nie rozwiązują tutaj sprawy. Bohater jest świetny, wymaga skilla, ale w dobrych rękach jest po prostu za mocny. Postać może niemalże latać bez czasu odnowienia na umiejętności pasywnej. To wymaga dostosowania.

Nerf jest na tyle pewny, że ludzie obstawiają po jakim czasie się pojawi. Postanowiliśmy zapytać również Was, co sądzicie i jak strzelacie!

13 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Nie wejdzie nerf wgl 😎 żeby zaczął się płacz i lament jak w przypadku Brigitte 😎 #deleteBaptiste, przynajmniej coś nowego, zobaczymy jak odnajdzie się w OW. Przynajmniej lekkie urozmaicenie ale nie na długo.

 • Wy tu gadu gadu a jego łatwo kontrować Sombrą i żniwiarzem… Moim zdaniem to jest jedna ze świetnych postaci

  • Sombra kontruje wszystko:). Co do Baptiste to pograłem trochę wczoraj i postać wydaję się świetnie wyważona. Jak wejdzie na rankedy to będzie można powiedzieć coś więcej.

 • Zagrałem nim wczoraj pierwszy raz — nie znałem mechaniki, nie wiedziałem, czy zdolności łączą się ze sobą, a w pierwszym meczu miałem 18k wyleczonych hp. Postać ogólnie fajna, ale Blizzard bronił się przed dodaniem ślizgawki dla Mei, tłumacząc, że gracz musiałby patrzeć cały czas pod nogi, a tu dają postać, która głównie patrzy w podłogę, żeby leczyć pobliskich sojuszników.

 • Dajcie mu szybsze strzelanie i mniejsze dużo obrażenia
  Ten skok to wogóle po kiego wała?
  Czy już każdy musi być mobilny?

 • Postac ma mocny skillset ale gorszego moim zdaniem ulta , gdyż jest on dobry tylko w zgranych drużynach dlatego jest zbalanowany , jedynie dać mały cooldown na skok

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ