Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Nie będzie Walentynek i Wielkanocy w Overwatch! Chiński Nowy Rok Kolejnym wydarzeniem?
News

Nie będzie Walentynek i Wielkanocy w Overwatch! Chiński Nowy Rok Kolejnym wydarzeniem?

Jeff Kaplan zapowiedział w przyszłym roku masę nowej zawartości, w tym nowych bohaterów, nowe mapy a także to, co przyciąga ogromną uwagę, czyli wydarzenia sezonowe.

Na forach pojawiło się sporo spekulacji odnośnie tego, jakie wydarzenie sezonowe będzie następne. Większość graczy bez wahania wskazywała na Walentynki lub Wielkanoc. Okazuje się jednak, że ani jednych, ani drugich nie będziemy mieli okazji obchodzić w świecie Overwatcha.

Planujemy kilka bardzo fajnych wydarzeń w przyszłym roku. Chcę wyjaśnić bez psucia niespodzianki. *NIE* planujemy Walentynek i Wielkanocy, możecie spodziewać się innych ciekawych wydarzeń. Jednak na pewno tych dwóch wydarzeń nie będzie.

Blizzard w swoich grach celebruje wydarzenie Chińskiego Nowego Roku. Biorąc pod uwagę poprzednie zapowiedzi nowej legendarnej skórki Mei, może się ona pojawić właśnie na tym wydarzeniu już na początku roku 2017. Wszystko wskazuje na to, że kolejny event rozpocznie się pod koniec stycznia!

Chiński Nowy Rok w 2017 przypada 28 stycznia, jeżeli Blizzard rozpocznie event okolicach tego dnia, istnieje prawdopodobieństwo, że nałoży się ono na Walentynki, co tłumaczy jego nieobecność.
Jak myślicie, jakich kolejnych wydarzeń sezonowych możemy się spodziewać?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ