Nie będzie zmian Reinhardta, ani Orisy w najbliższym czasie!


Niedawno wybuchła spora dyskusja odnośnie obecnej sytuacji Reinhardta i Orisy.


Kilka dni temu na reddicie wybuchła P O T Ę Ż N A dyskusja odnośnie tego, że Orisa jest obecnie w znacznie lepszej pozycji, niż Reinhardt. Temat był bardzo głośny i pojawiło się tam mnóstwo opinii.

W samym temacie padło kilka uwag odnośnie Reina i tego, że na tle Orisy wypada obecnie blado.

Reinhardt ma najniższy pickrate spośród wszystkich tanków na Overwatch League (…) Tarcza Reinhardta za szybko się niszczy (…) Obecnie połowę czasu spędza się na czekaniu za rogiem, aż tarcza się naładuje i patrzeniu, jak umierają nas towarzysze. – pisze Thanatos_Frage

Dalej pojawia się propozycja buffa Reina, by tarcza regenerowała się 10-20% szybciej. Wielu osobom to podpasowało i w komentarzach widać, że większość chętnie zobaczyłaby wzmocnienie Reinhardta.

Blizzard mówi stanowcze nie

Według Blizzarda, obie postacie są obecnie w dobrej sytuacji i nie ma potrzeby niczego u nich zmieniać. Jeff Kaplan otwarcie i z dużym przekonaniem powiedział:

Ludzie patrzą na czas gry Orisy na Overwatch League i wyciągają naturalne wnioski, że Reinhardt potrzebuje buffa. Nie będziemy ruszać Reinhardta, nie potrzebuje buffa. Orisa również nie potrzebuje buffa, ani nerfa. Wszystko jest w porządku.

Czyli póki co możemy zapomnieć o jakichkolwiek zamianach tej dwójki bohaterów.

Myślicie, że Rein rzeczywiście zaczął odstawać?

zvr
Twoja reakcja

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...