Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Blizzard eksperymentuje z większymi mapami i nowymi trybami!
News

Blizzard eksperymentuje z większymi mapami i nowymi trybami!

Z jednego z ostatnich wywiadów dowiedzieliśmy się, że Blizzard po wydaniu kilku mniejszych lokacji pod Deathmath, eksperymentuje z większymi mapkami.


Petra jest świetną mapą, co do tego nie ma wątpliwości. Teraz jednak Blizzard ujawnia, że pracuje nad czymś większym. Niestety, nie znamy szczegółów, jednak apetyty po ostatnich nowościach są ogromne.

Petra przyniosła nam wiele nowego doświadczenia. Nie mogę mówić wiele, ale jesteśmy zainteresowani stworzeniem większych map, by zadowolić tę drugą część społeczności, która lubi trochę pobiegać i eksplorować.

Z dalszej części dowiedzieliśmy się, że mają powstać również zupełnie nowe tryby, które zostaną udostępnione na stałe. Coś, jak obecna eskorta etc. Niestety nie wiadomo kiedy dostaniemy więcej szczegółów. Póki co niebiescy skupiają swoją uwagę na funkcjach społecznościowych. Pojawiają się one praktycznie przy każdej wypowiedzi, wiec zdecydowanie jest to obecnie priorytet.

(…) chcielibyśmy też dodać nowe tryby na stałe.

Korea miała dostać coś specjalnego

Przypomnę tylko, że jakiś czas temu Jeff Kaplan puścił oczko do koreańskich graczy. Nadal nie wiemy, o co chodziło. Być może właśnie o tym wspominał szef szefów? Może jakaś duża mapka w klimatach przykładowo Pusan?

Chcielibyście większych mapek?

Tagi