Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard ma już gotowe 3 następne eventy!
News

Blizzard ma już gotowe 3 następne eventy!

Niezłe tempo.


Zawsze wiedzieliśmy, że Blizzard planuje swoje następne kroki z dużym wyprzedzeniem. Teraz w końcu możemy mniej więcej określić, co jest już gotowe. Jeff Kaplan w ostatnim wywiadzie podczas panelu Overwatch League ujawnił, gdzie obecnie jest studio ze swoimi pracami.

Pół roku do przodu

Wcześniej mogliśmy się domyślać, że może Blizzard planuje wszystko z jakimś rocznym wyprzedzeniem, teraz mamy jasne potwierdzenie, że zespół Overwatch jest dobre pół roku przed nami, jeżeli chodzi o nowości.

Pracujemy obecnie nad zawartością, która pojawi się jakoś w maju lub czerwcu, a mamy dopiero styczeń.

Oznacza to, że na pewno gotowe są trzy kolejne wydarzenia i sam Blizzard wie już doskonale, jak będą wyglądać, są to:

 • Rok Psa
 • Insurekcja
 • Rocznica

Wiemy też, że prace nad nowym bohaterem też już są prawie skończone. Oznacza to tyle, że za chwilę nakreśli się kolejna postać. Co ciekawe, Blizzard będzie planował jeszcze bardziej do przodu, by móc zgrywać Overwatch League z normalnymi aktualizacjami. Wszystkie daty z dokładnością co do jednego dnia, studio będzie znać już rok wcześniej.

 Niezłe tempo, nie?

45 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Niby wszystko fajnie, pytanie tylko ile gra pociągnie. Ktoś wrzucam jakiś czas temu statystyki i nowych graczy coraz mniej. Dla mnie spędzenie 1000 godzin w 1 grze to delikatnie mówiąc spora przesada.
  Fajnie, że planują do przodu, ale żeby jakaś dobra zawartość była, bo jak przynajmniej 2 map i 2 bohaterów nie będzie na rok, to za rok o tej porze już dawno będę na czymś innym siedział.

  • Jakie statystki? Liczba aktywnych graczy nie jest publiczna z tego co mi wiadomo. Blizzard podaje tylko liczbę sprzedanych kopii gry.

  • Nie wiem skąd masz Technofob te dane, ale graczy z miesiąca na miesiąc raczej przybywa niż ubywa. Sam OWL przyciągnie teraz masę nowych graczy, a co ważne graczy competitive, bo to głównie tacy utrzymują gry przy życiu długimi latami, a nie filthy casuale.

   • Mam do ciebie pytanie. Tyle mówisz o tych graczach itd. W jakiej grupie graczy siebie samego stawiasz?
    Chodzi mi o graczy oczywiście. Nie widzów e-sportu bo to może oglądać nawet mój pies, 12 letnia córka mojej siostry itd. Ja siebie stawiam w grupie graczy normalnych, aktywnych, rozumiejących grę, oraz w pełni korzystających z tego co ona oferuje z 3 miesięczną przerwą gdzie nie mogłam grać, zresztą praktycznie nic wtedy nie mogłam robić ale to inna historia. A ty, jakim jesteś graczem?

 • Nie wiem czy to dobrze czy źle. Z jednej strony Blizzard ma więcej czasu, żeby pracować nad bohaterami, mapkami, balansem, ale z drugiej strony eventy mogą być niedopracowane i nudne albo po prostu takie same jak rok temu.

  • Sądzę iż jeszcze przed letnimi igrzyskami sądzili iż to samo wystarczy ale jak gracze nażekali na letnie igrzyska i halloween to wzieli i zrobili nowy tryb na święta.

 • Może tak planują do przodu by w trakcie eventów robić sobię wolne i tylko pilnują by servery nie wybuchły.

 • Tempo tempem, ale uważam że powinni nieco bardziej skupić się nad ogólnym balansem w grze :/ Ja wiem, to nie łatwe, ale OV to gra E-sportowa więc kwestia balansu powinna być na pierwszym miejscu. Tym bardziej że to nie LoL gdzie jest ponad 100 postaci i nie trzeba kupować żadnych itemów, nie ma run, a mimo to balans trochę kuleje :/

 • Wątpie, że będzie Insurekcja. Myślę, że będzie wtedy jakiś inny event, np. Kryzys Omniczny albo jakiś zamach Szponu.
  Chcielibyście powtarzać drugi raz dokładnie to samo? Po co mielibyśmy mówić o tym samym wydarzeniu, kiedy jeszcze tyle nie znamy… Może dowiemy się czegoś więcej o upadku Overwatch? Bo ja na prawdę nie widzę sensu drugiej Insurekcji. Przecież Blizzard przekazał nam już informacje o niej. Jak dla mnie głupotą by była kolejna Insurekcja… A raczej powrót do tego, co już mieliśmy. Rozumiem, Zimowa Kraina Czarów, Halloween, to są wydarzenia sezonowe, które się powtarzają i nawiązują do klimatu, a Insurekcja była wydarzeniem, które mówiło o konkretnym wydarzeniu i nie nawiązywało jakoś konkretnie do czasu…

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ