Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard o tworzeniu skórki Winstona. Początkowy koncept!
News

Blizzard o tworzeniu skórki Winstona. Początkowy koncept!

Artysta, który pracował nad skinem Winstona ujawnia, na czym zależało mu najbardziej!


David Kang ujawnia kolejne szczegóły odnośnie swojej pracy nad nowymi skórkami do Overwatch. Rano pisaliśmy o D.Vie, teraz pora na Winstona!

Koncept skórki

Zespół pracujący nad skórkami wpadł na pomysł Gargulca już jakiś czas temu. Od tamtego momentu kombinowano, jak wpasować postać Winstona w te trochę mroczniejsze klimaty.

Gargulce mają dwie formy, które mogą przyjąć. Jedna to kamień, druga to oddychająca kreatura. Winston ma podobnie, może być spokojnym naukowcem, lub kompletnym szaleńcem w pierwotnym szale.

I chyba im to wyszło. Skórka naprawdę daje radę i przez wiele osób jest uważana, jako najlepsza z całego eventu.

Jak Wam się podoba nowy skin Winstona?

19 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Nie wiem jak wam się podoba ale dla mnie to jeden z najlepszych skinów pod względem zarówno pomysłu jak i wykonania. Może i nie wygląda jakoś fenomenalnie z pierwszej osoby ale aż miło nacieszyć oko gdy gra się przeciwko osobie posiadającej tego skina

 • Przestańcie już z tym”Gargulec z Notre Dame”. Istnieją też inne katedry gotyckie oprócz Notre Dame, na których też znajdują się podobne gargulce(ba a nawet indentyczne).Blizzard równie dobrze mogł się inspirować:Katedrą św.Wita w Pradze lub Katedrą Narodzenia Marii w Mediolanie.

  • No, ale Notre Dame jest najsłynniejsza, poza tym postać gargulca zazwyczaj jest kojarzona z Dzwonnikiem z Notre Dame. Blizzard mógł inspirować się wszystkim, nawet kamykiem na ulicy, jednak nie zmieni to tego, z czym kojarzy to się graczom.

   • Fakt, ale mam wrażenie, że gdyby nie ten feralny pożar to większość osób nie słyszałoby nawet o Notre-Dame de Paris. Jeszcze porównywanie tego skina z pożarem tej Katedry jest tak samo żałosne jak kojarzenie żydów z komorami gazowymi. Jeśli faktycznie ten skin miałby jakiś związek z pożarem to blizzard łamie mi serduszko :(

    • Na pewno nie ma związku, bo pożar był jakiś miesiąc temu, a nie słyszałem jeszcze o żadnej skórce zrobionej w miesiąc.
     Notre Dame to na prawdę słynna budowla, i myślę, że większość znała ją przed pożarem, bo ta katedra jest w sumie jedną z najsławniejszych tego typu budowli.
     Zgadzam się, skórka to Gargulec, a w końcu nie tylko na Notre Dame widnieją gargulce. Pożar nie może mieć nic wspólnego z tą skórką, przecież nielogiczne zdaje się, żeby Blizzard zrobił tak fantastyczną skórkę w mniej niż miesiąc.

 • Właśnie Winston i Hog genialnie im wyszły, ale czemu akurat wyszły w Rocznicę, a nie w Halloween…Może mają przygotowane o wiele więcej ;)

 • troche ironiczne… w końcu moge pograć w overa, bo przez ram się grac nie dało wcześniej (mam 60 level prez to) i trafiłem tego winstona, świetna skórka

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ