Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Blizzard pokusił się o fajną prezentację nowej figurki Genjiego!
News

Blizzard pokusił się o fajną prezentację nowej figurki Genjiego!

Jakościowo bardzo ładnie.


Widać, że tym razem Blizzard zadbał o odpowiednią prezentację figurki z Overwatch. Poprzednio mieliśmy wrzucony produkt do sklepu i wsio. Tym razem jest trochę inaczej.

Przede wszystkim filmik

Przygotowano specjalny filmik, który może nie porywa, ale ma swój klimat i zdecydowanie cieszy oko. Trochę animacji, ładnie ujęta figurka, dobra robota.

Po drugie dobre zdjęcia

Wiecie, to nie jest tak, że wszystkie figurki z Overwatch są super jakości. Sam miałem w rękach chyba każdą odmianę i na niektórych widać niedoróbki. Tutaj źle nałożona farba, coś za daleko wyjechane. Dlatego ceni się tego typu zdjęcia, gdzie widać wszystko czarno na białym. Akurat tutaj wszystko jest okej, ale bardzo bym chciał, żeby tego typu sesja była przeprowadzana dla każdej serii statuetek, żeby nie było potem żalów (bo i takie na naszym fanpage się zdarzały).

Co do samej figurki – wygląda czadowo. Całość ma blisko 30 centymetrów wysokości i naprawdę robi wrażenie. Boleć może jednak cena, 150 dolarów to jak na nasze warunki całkiem sporo. Coś mi się wydaje, że do Polski trafi ich dość mało, chociaż może się mylę?

Link do kupienia – KLIK

Będziecie kupować? Kupilibyście, gdyby była tańsza?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ