Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard skupi się bardziej na trybach, niż zmianach postaci!
News

Blizzard skupi się bardziej na trybach, niż zmianach postaci!

To ciekawa informacja, która wypłynęła podczas jednego ze streamów.


Blizzard przez ostatnie dni sporo ujawnił. Nie tylko Jeff Kaplan, ale również inni pracownicy, którzy towarzyszyli streamerom podczas ich transmisji. To właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się, że obecnie studio nie zamierza wprowadzać dużych zmian w kwestii balansu.

Nie planujemy nic dużego, choć przyglądamy się kilku postaciom. Chcemy się skupić obecnie na innych aspektach, a nie poświęcać całego czasu na balans.

I to jest dobra wiadomość. Po tytule wiecie już, czego dowiedzieliśmy się później.

Obecnie patrzymy bardziej w stronę trybów gry, zamiast nad postaciami. Jesteśmy w trakcie małych testów, niektóre z nich to poprawy jakości gry, inne zmieniają trochę więcej. I to jest bardzo ciekawe doświadczenie, ponownie zajrzeć do trybów gry i pomyśleć nad decyzjami, które podejmowaliśmy (tu padło pytanie streamerki o 2CP).

Faktycznie, ostatnia aktualizacja wprowadziła na tyle dużo zmian, że obecnie developerzy wolą się przyglądać, zamiast wprowadzać kolejne poprawki balansu.

Co nie wypaliło?

W nawiązaniu do pytania streamerki, pracownik Blizzard odpowiedział, że nie może ujawnić postępów, ale może podzielić się pomysłem, który nie wypalił:

Próbowaliśmy dać broniącym dodatkowy pokój respawnu, to po prostu nie wyszło. Respawny były bardzo mocno planowane, nowe punkty bardzo dużo zmieniały.

Co ważne, developerzy dalej chcą próbować i dalej mają nadzieję na poprawę niektórych trybów.

Jakie tryby według Was powinny być zmienione?

Tagi

8 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ