Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard ujawnia najpopularniejsze tryby w Warsztacie na czerwiec 2019!
News

Blizzard ujawnia najpopularniejsze tryby w Warsztacie na czerwiec 2019!

Blizzard podzielił się informacją o najpopularniejszych trybach warsztatowych w tym miesiącu.


Warsztat przyniósł do Overwatch bardzo duże odświeżenie. Powstało tak dużo przeróżnych narzędzi i trybów, że bardzo trudno je wszystkie śledzić.

Z pomocą przychodzi Blizzard, który opublikował listę najpopularniejszych trybów, jakie wybierali gracze w ostatnim miesiącu.

Najpopularniejsze tryby z warsztatu

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Poniżej zestawienie 10 najpopularniejszych trybów ostatniego miesiąca – Czerwiec 2019.

 1. OverFighter – Z5XK2
 2. Aim Training
 3. 源氏练刀 (Genji Sword)
 4. RPG
 5. 혈압마라톤 (Blood pressure marathon)
 6. Super Smash Bros – V24YG
 7. Parkour – TC88S
 8. UNO – WMVZC
 9.  表白房 (White room)
 10. Genji Heaven – BE8VH

Kody trybów EU

Pewnie zauważyliście, że przy niektórych trybach brakuje kodów. Blizzard z jakiegoś powodu nadal rozdziela Koreę od Europy i nie pokazuje wszystkich koreańskich kodów. Poniżej europejska lista z pełnymi kodami.

Pozycja Nazwa kod
1 OverFighter Z5XK2
2 Genji Heaven BE8VH
3 Sprint Racing CGKAS
4 Super Smash Bros VZ4YG
5 Parkour TC88S
6 Aim Trainer BQSSS
7 OW Shooting Range P5RGD
8 Mountain Climbing PJMWG
9 UNO WMVZC
10 Torb Golf CYZR8

 

Developerzy przy okazji ujawnili, że w sumie gracze stworzyli 290 tysięcy unikalnych kodów. To zasługa w sumie 152 tysięcy osób. Ostatecznie w warsztatowe tryby zagrało 4.64 miliona graczy.

10 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Ja uwielbiam parkour, gdzie kilkoma postaciami trzeba chodzić poza mapą i szukać ukrytych miejsc (wyjścia/celu, które pozwoli Ci przejść na następną postać). Niestety za każdym razem jak tego szukam widzę Hawanę -_-

 • Super, super… Ale co jest nie tak z grą że nagle z dupy wskakuje tobie milion pingu i wywala z gry? Albo podczas grania meczu nagle przerzuca Ciebie na inną mapę z innymi osobami?

 • 40 milionów sprzedanych kopii gry, mało kto gra w rankedy ponoć, tylko niecałe 5 milionów graczy pyka w ten cały warsztat, to gdzie te wszystkie casuale? 😏

 • Pokewatch jest też genialny. Oficjalnie jest to mój ulubiony tryb z warsztatu.

  Ale przez to, że pojawił się warsztat, pewna era w overwatchu się skończyła. Kiedyś trzeba było znać glitche, aby wyjść po za mapę, a teraz wystarczy wejść w pierwszy lepszy tryb z press F to tp i można wyjść gdzie się chce. Ahhh, te piękne czasy, gdzie zaraz po wyjściu Paryża jako jedna z niewielu osób znałam solo glitch z Doomfistem na wyjście po za mapę… Aż się łezka w oku kręci.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ