Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard ukarał profesjonalnego gracza za ujawnienie informacji o blokadzie ról w Overwatch
News

Blizzard ukarał profesjonalnego gracza za ujawnienie informacji o blokadzie ról w Overwatch

Blizzard podjął konkretne działania wobec gracza, który podał informacje o blokadzie ról.


Blizzard zdecydowanie nie lubi przecieków. Dlatego ciekawe, jak rozegra się sprawa z osobą, która ujawniła praktycznie wszystko odnośnie Overwatch 2.

Fissure został właśnie ukarany za informacje o blokadzie ról. Za dosłownie kilka zdań na temat nadchodzącej wówczas nowości do gry.

Przeciek o blokadzie ról

Podczas swojego streama na Twitch, gracz wspomniał o blokadzie ról. Tak naprawdę był to pierwszy poważniejszy sygnał odnośnie tego, że faktycznie Blizzard planuje wprowadzić taką funkcję.

Było to 26 listopada, czyli przed startem 4 etapu Overwatch League. Blizzard uznał, że należy się za to kara i ostatecznie Fissure musi zapłacić 3 tysiące dolarów.

Gracz zagra w Vancouver Titans, więc raczej nie groźne mu tego typu kary. To bardziej pokazuje, że Blizzard naprawdę nie chce żadnych przecieków i będzie wyciągał konsekwencje względem źródeł.

Jak w takim razie zostanie potraktowana osoba, która udzielała informacji o Overwatch 2 na Twitterze? Dobre pytanie. Jeżeli faktycznie namierzone zostanie prawdziwe źródło, to może mieć niezłe problemy. Przedwcześnie poznaliśmy nowy wygląd postaci, nowe drzewko umiejętności, czy bohaterów animacji.

3 komentarze

Dodaj komentarz

  • Ciekawe jest to, że ujawniając informacje tylko zwiększył hype. Nie powiedział na tyle dużo, żeby zepsuć nam niespodziankę, ale przynajmniej wiemy jak się mają niektóre sprawy.

  • Powinni teraz powiedzieć że kto będzie przeciekał, ten dostanie karę. Wtedy gdy oni przekazywali te info było to jeszcze legalne i niekarane.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ