Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Buff Żniwiarza OP? Gracze pokazują, co teraz potrafi!
News

Buff Żniwiarza OP? Gracze pokazują, co teraz potrafi!

Dzisiaj w nocy wprowadzono nową aktualizację na serwery testowe.


Wśród dzisiejszych zmian znalazł się buff jednej z najsłabszych umiejętności Żniwiarza – Krok w cień. Zmiany na pewno były potrzebne, wiele osób było przekonanych, że ten skill jest najgorszy w całym Overwatch. Blizzard zgodnie z prośbami społeczności postanowił go wzmocnić.

Na granicy OP?

Teraz gracze uważają, że zmiany są na granicy OP. Głównie dlatego, że da się przemieszczać w naprawdę odległe miejsca i flankować przeciwników bez większego wysiłku. Sami zobaczcie:

Od razu powstało pytanie, czy Blizzard trochę nie przesadził. Oczywiście, zmiany były potrzebne, ale czy aż takie?

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii!

37 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Moim zdaniem nie jest OP – to postac do flankowania, wychodzenia na plecy przeciwnikom i tak teraz działa, tylko lepiej. Nadal ma mnostwo kontr, jak Fara, czy większość postaci z bronią dystansowa, a i dalej zostanie tylko postacią trzeciego wyboru

 • Nie cierpię kiedy żniwiarz jest wzmacniany bo to znaczy, że jeszcze łatwiej będzie mu kiedyś dopaść mnie.

 • Zmiany Reapera ogólnie oceniam na plus ale uważam że jego samoleczenie jest ciut przesadzone ponieważ moim zdaniem nie daje tankom jakichkolwiek możliwości to samoobrony. Jeżeli jakiś tank wejdzie w 1v1 ze Żniwiarzem tank z góry jest na przegranej pozycji. Sam niejednokrotnie spotykałem się z sytuacją gdzie ja grając tankami a w szczególności Reinhardtem nie miałem żadnej szansy na przeżycie pomimo dwóch świetnych healerów jedyne co mi zostaje to trzymać tarcze i się modlić żeby dpsy coś zrobiły (niestety większość dpsów to cepy rozwojowo odpowiadające co najwyżej planktonowi) a jeżeli zdejmę tarcze by go trzepnąć to lece do tankowego nieba w kilka sekund pomimo heala. :D

 • W sumie spoko, bo w końcu Żniwiarz będzie bardziej użyteczny. Oczywiście dla mnie zawsze będzie najbardziej denerwującą postacią w grze.

 • A tam bullshit, weźcie zmniejsze zasięg tego i będzie gitówa
  Ewentualnie niech dadzą parę wyjątków w tele-spotach

 • To akurat zajebisty buff i to się przyda. Należy jednak znerfić jego obrażenia na minimum 15% dół.

  • Jestem za. Nerfić obrażenia, bo nie dość, że się cholera leczy, to i bije mocno. Jednakże mimo wszystko uważam, że przegięli nieco. Reaper już wcześniej był mocny i robił niezłą siekę. Coś czuję, że będę miała jeszcze większy powód, aby go nienawidzić.

   #makemercygreatagain

   • ale zasięg ma słaby, dużo bohaterów jest w stanie łatwo go pokonać jeśli tylko mają odrobinę mózgu i potrafią się wycofać.
    Jak dla mnie 50% lifesteala było wyśmienite mercy czy inni healerzy nie nadążali z leczeniem dostającego w tyłek reapera… Zabić go to nie problem więc uważam że na razie jest ok, choć chciałbym to 50% lifesteala.

 • Bez przesady. Sporą część tych lokacji dało się osiągnąć przed updatem, wystarczyło przejść kilka kroków w lewo czy prawo albo spaść na ziemię żeby tp załapał. Reaperem dało się i wciąż się da flankować wrogów bez dużego wysiłku, więc dla mnie ten argument jest taki sobie. Poza tym po pewnym czasie jak zwykle głosy „O BOSZ ALE TO JEST BROKEN I OP” ucichną i stanie się to normalnością.

 • Jedyne co mia OP to sie leczenie w czasie zadawania obrażeń a ta teleportacja powinna byc od początku gry

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ