Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Ten bug sprawia, że o wiele łatwiej gra się Sombrą!
News

Ten bug sprawia, że o wiele łatwiej gra się Sombrą!

Inni gracze go nienawidzą, odkrył tajemną wiedzę!


Temat jest dość aktywny od jakiegoś miesiąca, ale teraz grając widzę, że masa osób tego używa. Blizzard, czas coś z tym zrobić!

Chodzi o praktycznie natychmiastowe wychodzenie z niewidzialności i strzelanie do wrogów. Normalnie, gdy Sombra jest niewidzialna i chce zacząć do kogoś nawalać, musi odczekać te 0.5 sekundy. Jest to czas, w którym przeciwnicy spokojnie mogą się zorientować gdzie znajduje się Sombrero.

Podskokiem i użyciem emotki ten czas zmniejsza się do zera.

Normalnie:

Z podskokiem i jednoczesnym użyciem emotki:


Normalnie:

Podskok i emtotka:


Perspektywa wroga:

To niezły bug…

16 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Zgadzam się, poza tym trochę jest niesymetrycznie przy wchodzeniu w niewidzialnosc. Na hubie jest już ze od dawna zniknąłem, a na kill camie, że zniknąłem moment pozniej

   • No czasem coś takiego jest ty już sobie biegniesz szybko na niewidzialności a tak naprawdę wróg jeszcze cię widzi ale to kwestia do przyzwyczajenia jest .

  • A dziwisz się ? Podchodzisz na plecach do takiej wdowy i gdy chcesz wyjść to ona Ci krzyczy kwestie wdowa skacze na shifcie i w najgorszym wypadku masz heda a w najlepszym nie masz fraga i straciłeś czas .

  • wlasnie ja juz nie chce zmniejszonych cooldownow, ulepszonego hackowania czy zwiekszonych obrazen. Wystarczy jesli szybciej bede mogl zaatakowac z niewidzialnosci. Po to jest niewidzialnosc zeby sie dostac za plecy przeciwnika. Tylko co z tego jak czesto trzeba wiac jak wrog ma 15% hp. To wlasnie ta roznice by sie zlikwidowalo przez szybsze wychodzenie z cienia

 • Gdybym się z tym kilkukrotnie spotkał to bym powiedział że to jest game braking bug ,ale i tak na chwilę obecną ma tendencję do tego.

 • hah, ciekawy sposób by wiele osób przerzuciło sie na Sombre, coś czuje gdy to zostanie naprawione ludzie ponownie przestaną nią grać

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ