Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » D.Va miała być szkolnym autobusem. Blizzard pokazuje koncepty!
News

D.Va miała być szkolnym autobusem. Blizzard pokazuje koncepty!

Podczas Rocznicy do Overwatch trafiło 9 nowych skórek. Blizzard standardowo po ich wydaniu ujawnił trochę dodatkowych ciekawostek na ich temat.


David Kang podzielił się swoimi konceptami najnowszej skórki D.Vy. Okazuje się, że początkowo jej mech miał mieć tabliczkę „Schoolbus”, potem z kolei miał się zmienić w autobus miejski. Wszystko przez to, że twórcy chcieli ukazać D.Vę jako profesjonalną gamerkę w szkolnych klimatach.

Stąd autobusy

Początkowo powiązano to ze szkolnym autobusem. Twórca skina skontaktował się jednak z koreańskim oddziałem Blizzarda i okazało się, że uczniowie nie jeżdżą tam do szkoły autobusami szkolnymi, a miejskimi. Stąd początkowy pomysł został zastąpiony autobusem miejskim.

Próbowaliśmy trochę pozmieniać, ale ostatecznie D.Va wyglądała, jak kierowca autobusu.

Blizzard dobrze zrobił, porzucając oryginalne pomysły?

10 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Aha…czyli to to miałby być ten skin który rozwali internet. Gdyby go zostawili chyba dla każdego byłby Must Have. Dla mnie super!

 • Cóż, mówili, że D.va będzie niesamowita, a wyszła taka…średniawa? Liczyłam na coś co będzie w 100% mówiło o tym skąd jest, aby osoba nawet nieznająca gry patrząc na skórkę powiedziała „Ma taki koreański styl”

  • lol przecież ta skórka ma taki koreański styl, a nawet jeżeli nie koreański, to w 100% kojarzy się z azją (japonia, korea)

   • Prawda, jej strój wygląda na azjatycki, ale jedyne co wygląda na koreańskie to te duże, okrągłe okulary, a to trochę mało. Poza tym jej symbolem, można też powiedzieć, że jej „głównym ciałem” w grze jest Mech, który wygląda tak…średnio koreańsko. Jedyne co ma koreańskie to te napisy… Ogólnie jestem zawiedziona tym skinem. Zapowiadali „wow”, a wyszło „meh”.

 • Wsadzenie bohaterki do jednosobowego autobusu miejskiego.
  – O boże jak to możliwe wygląda jak kierowca autobusu, a ona przecież miała być uczennicą a nie kierowcą! Szefie zawaliliśmy.
  – omg wezcie cos szybko wykmincie d.va to gracz to cos z grami jej dajcie
  thinking intensive – jakom dac d.vie gre aby byla oryginalna
  5 minutes later
  – mam te gry z wszystkich automatów w overwatch
  – k wybierzmy sb jakoms giereczke

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ