Discord Los Muertos wraca po usunięciu!


Discordy z Overwatch nie mają ostatnio lekko.


Już od dawna mam wrażenie, że Discord na luzie przebija TeamSpeaka pod każdym możliwym względem. Społeczność Overwatch bardzo chwaliła sobie możliwość szybkiego pogadania z innymi graczami, zebrania ekipy etc. Niestety, jeden z największych serwerów został zamknięty przez jednego z adminów.

Zaproszenie na serwer Discord- KLIK

Dla tych, którzy nie wiedzą co to LM krótki tekst od twórców Discorda.

Witamy serdecznie! Los Muertos powraca po perturbacjach związanych z niedawnym atakiem na nasz serwer. Uzbieraliśmy już ponad 100 członków (było ok 800), którzy wiedzą, co to dobra zabawa. U nas nie panują żadne podziały, a gracze nie są dyskryminowani z powodu zbyt niskiej rangi. Przyjmujemy każdego równie ciepło i z otwartymi rękoma.  Serwer ciągle rozwija się o nowe projekty.

Los Muertos to również turnieje, jedyne w Polsce, które miały większy sens. Chłopaki naprawdę znają się na kooperacji i sam mogę zdradzić, że ich czas dopiero nadejdzie, a Wy tylko na tym skorzystacie.

Reaktywujemy projekt związany z organizacją multum eventów, które zapewnić mają naszym członkom maksimum rozrywki – m.in mixy 6v6 – potyczki na zasadach gier competitive, funmaster(różnego rodzaju starcia w najbardziej popularne gry z salonu gier) i sparingi 1vs1. Jest to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, a także naukę tajników gry od najlepszych zawodników w Polsce, gdyż i tacy się tu pojawiają! Za udział w eventach gracze są nagradzani punktami wpisywanymi do tabeli (już niedługo powróci system punktowy). Osoby z najlepszym wynikiem pod koniec miesiąca są nagradzani! To jeszcze nie wszystko, a nawet nie początek! Bierzemy czynny udział w tworzeniu turniejów 3vs3 o nazwie ILM CUP. Odbyły się już dwie edycje, bardzo dobrze przyjęte przez społeczność Overwatch. Każdy turniej był hojnie nagradzany i wspierany przez naszego sponsora IGEL Gaming. Zmagania graczy oglądać było można na profesjonalnym streamie.

Sam czasem chodzę sobie po różnych serwerach, klikam, oglądam, czytam i szczerze mówiąc jest tylko kilka, które są warte uwagi. Nigdy w sumie niczego Wam nie polecałem, bo nie miałem większego powodu, ale chłopaki naprawdę dają radę i są konkretnymi ludźmi. Dlatego, jakkolwiek to słaba reklama nie jest, to polecam obczaić serwer. Gwarantuję, że zostaniecie na dłużej.

Jeżeli nie masz z kim grać, szukasz nowych znajomości, chcesz miło spędzić czas przy rozmowie – to jest miejsce właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy na Los Muertos już dzisiaj! Na co czekasz? Kliknij link z zaproszeniem i już od dzisiaj baw się dobrze. Zapraszamy serdecznie Administracja Los Muertos.

Zaproszenie, klikajta i dołączajta – KLIK

Korzystacie w ogóle z Discordów i takich rzeczy? Ciekaw jestem, czy szukacie jakiegoś miejsca do pogaduszek.


Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...