Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Dobieranie ról, blokada 2-2-2 i Sigma już w Overwatch!
News

Dobieranie ról, blokada 2-2-2 i Sigma już w Overwatch!

To jeden z najważniejszych dni w historii Overwatch.


Do Overwatch wprowadzono trzy bardzo ważne rzeczy.

 • Dobieranie ról
 • Blokada ról
 • Sigma

Dobieranie ról pozwala nam na wybranie określonej roli podczas wyszukiwania meczów. Każda rola będzie miała osobną rangę na rankedach. Jak to będzie wyglądać?

Gracze zostaną zablokowani do jednej kompozycji, czyli 2-2-2. Oznacza to tyle, że w grach spotkacie jedynie dwóch bohaterów wsparcia, dwóch tanków i dwóch DPS.

Będzie to dotyczyło zarówno szybkich meczów, jak i rankedów. Jednocześnie zostanie udostępniony tryb klasyczny, bez blokady ról.

Sigma w Overwatch

W końcu do gry trafił również Sigma. Najnowszy bohater Overwatch.

Przez następne dwa tygodnie będziecie się mogli go uczyć, by ostatecznie spróbować nim swoich sił na rankedach!

52 komentarze

Dodaj komentarz

   • Czemu ty tak płaczesz cały czas nad tą aktualizacją, jak było 6 dps w drużynie to pewnie też było źle, weź się zastanów

    • Bo pewnie zabierają mu dpsy i nie ma wyjścia więc musi iść tankiem/healem. Odwieczny problem dps mainów.

     • Lol, czy każdy jest ślepy i nie potrafi czytać ? Ciagle powtarzam że 2/2/2 jest najlepszym co się stało tej grze, tylko nowa postać wydaje się zbyt op i jest za dużo tarcz, poza tym nikt mi niczego nie zabiera bo wchodzę do gry jako pierwszy:) a poza tym lubię grać wszystkim jednak zgadłaś/eś jestem dps mainem.

    • LUL no nie wiem :< Mi tam się zdawało, że Narcyz to jest zadowolony z aktualizacji, bo jest zwolennikiem role lock, a jedyne co mu się nie podoba to nowy tank, który moim zdaniem (tank maina) też nie jest tym czego oczekiwałem. Podoba mi się motyw grawitacji, na podstawie którego jego umiejętności są zbudowane, ale np Ult to porażka, primary fire też, bo znowu damage jest tam na poziomie 2 hit killa. Nie jest rzeczą trudną tym strzelać, a jedynym hamulcem jest reload time. Na prawdę ucieszyłbym się bardziej z większej iliści amunicji niż 2 kosztem mniejszego dmg i braku strzału seriami :3

     • Zgadza się jak widać niektórzy potrafią czytać ze zrozumieniem a nie wysysać informacje z swojego własnego palca, dziękuje Ci przywracasz mi wiarę w ludzkość !

    • 2/2/2 jest piękne, jedyne co boli to nowa postać, poczytaj moje komentarze a później się wypowiadaj a nie pier****sz od rzeczy coś o 6 dps, 2/2/2 to najlepsze co mogło się stać i od dawna to mówiłem.

 • Pierwszy raz słyszę Sigmę w polskiej wersji i mam pewną kminę: Czy tylko dla mnie brzmi on bardzo podobnie do Baptiste’a?

 • Największy żart z tego wszystkiego to Doomfist, który jest dpsem zamiast Tankiem. Swoim ciosem rozwala większość postaci..

  • High risk high reward hero. Tier S+ jeśli mówimy o nadstawianiu karku dla killa. Nawet Smuga i Genji wylądowaliby w niższym tierze …

 • Dobra, nie grałem na pst nowa postacią ale on jest op af
  Kilka gierek rozegrałem i combo orisa+sigma daje taką bazę że większość dps może ich pocałować w pompkę, czekam na nerfy tego ch**a
  jedynym ratunkiem jest combo bastion+symmetra żeby zbić te tarcze, wkurza mnie to jest za dużo tarcz, poczekam rok może blizzard to zobaczy i zwiększy zadawane obrażenia w tarcze chociaż dla postaci DPS, nie wiem jakim cudem tak op postać trafiła na serwery live przypomina mi się sytuacja z bagietą , poczekam jak hype minie i zobacze czy dalej będzie grany, jeśli tak, tanki przejmują grę, dla mnie powoli mają za duży damage( przykład sigmy który składa dps w pare sekund ) reszta postaci w porównaniu do nich jest papierowa i zwyczajnie słaba. Jeśli będzie tak jak mi się wydaje, odinstalowuje tą grę ;)

 • Dlaczego wszędzie jest mowa że to dotyczy też quick play ale nie pojawia mi się role selection jak chce to zagrać?

  • Bo to działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy(Koordy mówi że mają to poprawić), dajmy na to wchodzisz do meczu bierzesz tanka, twój kolega tez bierze tanka i już 3 osoba nie może wybrać tanka. Tak samo z każdą inna rolą, dajmy na to twoi dwaj kumple biorą 2x support i reszta drużyny może wybrać tylko dps w tym konkretnym meczu. Zresztą poczekaj aż team wybierze i zobaczysz co się stanie:D miłego !

   • Nie pykaj na razie rankedów na innych rolach niż dps :3 Bugfix nadchodzi ale na razie rankedy też są zasrane. Nie ważne jaką rolą grasz placuje Cie w twojej randze z dawnych czasów. XQC na supportach dostał 4,2K a teraz czekają go masowe gry gdzie będzie ssał, wielu graczy reportuje to samo :3

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ