Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Dyrektor LumériCo ustępuje!
News

Dyrektor LumériCo ustępuje!

Dorado, Meksyk – Dzisiaj Guillermo Portero ogłosił, że tymczasowo ustępuje ze swojego stanowiska dyrektora w LumériCo, zwłaszcza po ostatnich doniesieniach o hakerze Sombra. Wszystkie wydarzenia w ciągu ostatnich tygodni, przyczyniły się do powstania ruchów społecznych i protestów, które odbyły się wczoraj. Najbardziej widoczne oznaki incydentów widać za sprawą graffiti popierającym Sombre.

Wszyscy mają wątpliwości, co do przyszłości dyrektora LumériCo, wewnętrzne źródła donoszą o końcu popularnego wykonawcy. Jednak sam dyrektor wyraźnie podkreślił, że oficjalnie nie zrezygnował ze stanowiska, ani nie został zwolniony ze swoich obowiązków. Niektórzy w firmie nadal wierzą w charyzmatycznego lidera.

Post-HackBlog_OW_Embed_JP_700x350.jpg

Czy uda uspokoić się opinię publiczną, która obróciła się przeciwko LumériCo w ostatnich tygodniach? Portero potwierdził, że spodziewa się zwolnienia do czasu przeglądu władz spółki i dalszego dochodzenia w sprawie włamania do systemów LumériCo, które doprowadziły do ujawnienia emaili.

O przegranej władz donoszą głośno media. Cały czas zgłaszane są naruszenia systemów LumériCo, infrastruktura firmy może być nadal zagrożona. Podobne naruszenia zostały zgłoszone na całym świecie, ostatnio w Volskaya Industries, informuje premier z sił anty-omnicznych odpowiedzialny za bezpieczeństwo Rosji.

4 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ