Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Dzisiaj prawdopodobnie pojawi się zwiastun Zimowej Krainy Czarów!
News

Dzisiaj prawdopodobnie pojawi się zwiastun Zimowej Krainy Czarów!

Według wszystkich znaków, za tydzień rozpocznie się nowy event.


Według wcześniej ujawnionych informacji Zimowa Kraina Czarów rozpocznie się 11 grudnia. Jak nakazuje Blizzardowa tradycja, tydzień wcześniej pokazuje się zwiastun.

To już dzisiaj?

Tydzień wcześniej, czyli dzisiaj. Zapewne w godzinach popołudniowych udostępnimy nowy trailer wydarzenia sezonowego, które raz jeszcze przeniesie nas do krainy mrozu.

Ponownie skórki codziennie?

Prawdopodobnie też rozpocznie się okres, w którym Blizzard zacznie ujawniać eventowe skórki, po jednej codziennie. Tak, też uwielbiamy tę formę przedstawiania nowości.

Czekacie?

40 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Dla mnie Jeff może w nim nawet być w stroju japońskiej uczennicy z damskimi majtkami na głowie, podskakując na jednokołowym rowerku wrzeszczącego po japońsku „this is orginal event!” grając na trąbce, to i tak nie będę specjalnie czekał na ten event.

  • Spolczenosc juz dawno umarla, wszyscy sie ciesza mimo ze eventy byly ciekawe w tej grze tylko w pierwszym roku + ten event zamiast insurekcji.

  • Uwielbiam, jak ludzie coś takiego piszą xDD Każda gra multiplayer już umarła, jeżeli im wierzyć.

  • Nie wiem o co chodzi z tym umieraniem,
   Mi ostatnio wyszukuje mecze szybciej jak jakieś 2-3 miesiące temu, a dla eventow już dawno przestałem grać, osobiście czekam na coś do Aszki a głównie to zmiany w balansie z pst.

   • Ostatnio częściej wyszukuje też mecz od razu po kliknięciu (co mnie cieszy c:), może zmieniali jakoś matchmaking… (≖︿≖ ) chyba że gra więcej ludzi :v

   • Matchmaking zależy też od składu ekipy.Bo np. jesli są dwie osoby o lvl 500 3 o 200 i jedna o 20 to jest jednak trudniej to dopasować

   • Patrząc na content w innych grach multiplayer to Overwatch jest w dolnej granicy. Nie powiedział bym tego gdybym nie miał porównania. Ta gra naprawdę umiera, tylko ludzie tego nie widzą

     • Niby tak, ale średnio pokrywa to brak wsparcia Blizzarda. Odnoszę wrażenie jakby overwatch przeszedł na drugi plan

 • Moje konto blizzard oraz email do odzyskania zostały ukradzione albo ktoś mi się włamał i pozmnieniał wszystko, więc ja sobie moge tylko popatrzeć :3, ktoś pomoże? QWQ

   • Zaria OP? Bez przesady. Ma mocnego ulta i kosi przy maximum charge ale chociaz musi w miare celowac nie jak inne noskillowe Bagiety Moiry,Doomfishe czy Junkraty. No i Hanzo oczywiscie jest noskill. Ta postac bylaby jeszcze normalna jakby nie hitbox wielkosci stodoly. Strzelasz byle gdzie i hedy ida. Czemu nie moze byc jak widow, w koncu tez one shotuje a widow trzeba umiec strzelac.

 • Ps, ankieta którą mieliśmy, wskazała na to że nie lubimy pokazywania skórek wcześnie, no chyba że to ostatnie zdanie to sarkazm.

 • Przypomni mi ktoś jak wyłączyć opcje wyświetlania postów o nowych skinach?? Chciałbym mieć niespodziankę

  • jeśli używasz chrome’a to zainstaluj ze sklepu z aplikacjami chrome (czy jakoś tak) xStyle. Tam będziesz mógł ustawić styl na stronie (czyli wyłączyć spoilery o skórkach)

   ps: do firefoxa też jest ale nie używam więc nie wiem jak to zainstalować na tej przeglądarce

 • Szczerze mówiąc czekam bardzo na rok 2019. 2018 nie był jakoś dobrym rokiem dla Overwatch (no może przez kilka miesięcy) Mam nadzieję, że w przyszłym roku Blizzard będzie próbował jakoś uratować tę grę i to nie tylko zmianami balansu, nowymi funkcjami społecznościowymi, ani też nowym bohaterem bądź mapą. Mam nadzieję, że w końcu pójdą trochę mocniej w fabułę, bo leży i kwiczy, a jest naprawdę ciekawa. Nie mówię tutaj tylko o filmach animowanych, bo w tej kwestii rozumiem Blizzarda, że jest to bardzo drogie i czasochłonne, a oni nic z tego nie mają. Liczę bardziej na więcej komiksów, dialogów między postaciami, które mogą coś rozjaśnić, easter eggów albo nawet i ARG, które miałoby rozwinąć historię jakiegoś bohatera, wątku albo ogólną fabułę. Mogliby też zacząć ratować grę rozwijając eventy. Dodać nowe, rozwinąć stare, cokolwiek…

  Z tego powodu nie wiem czy włączę w tym roku jeszcze OW. Z Zimowej Krainy Czarów zawsze średnio podobały mi się te skiny (z wyjątkiem Sombry) a z poprzedniej nie czuję potrzeby zdobycia czegokolwiek.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ