Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » ESPN: Na 100% na BlizzConie zobaczymy Overwatch 2 z nową postacią, mapą i PvE
News

ESPN: Na 100% na BlizzConie zobaczymy Overwatch 2 z nową postacią, mapą i PvE

Serwis ESPN miał dotrzeć do dokumentów, które na 100% potwierdzają, że Overwatch 2 zobaczymy na tegorocznym BlizzConie.


W końcu źródło, któremu można w miarę zaufać. Renomowany serwis ESPN informuje, że dotarł do konkretnych dokumentów, wskazujących na Overwatch 2.

Serwis ten wcześniej był źródłem wielu informacji przed oficjalnymi ogłoszeniami.

Overwatch 2 rzeczywiście ma się pojawić na BlizzConie

ESPN twierdzi, że weszło w posiadanie dokumentów potwierdzających ogłoszenie drugiej części Overwatch na zbliżających się targach. Informuje również o zmianach, jakie nastąpią.

Przede wszystkim ma zostać wydany nowy bohater. Być może łączy się to z poprzednim przeciekiem odnośnie Sojourn, tutaj ESPN wskazuje bardziej na Echo, ale obie wersje są prawdopodobne.

OW2 ma zaproponować również kampanię PvE z wieloma misjami, dostępnymi dla maksymalnie 4 osób. Akcja ma się dziać w Rio de Janeiro.

Toronto w Overwatch

Co jeszcze? Na BlizzConie ma zostać ogłoszona nowa mapa „Toronto” oraz nowy tryb o nazwie „Push”. Niestety, nie ma tutaj zbyt wielu dodatkowych informacji lub screenów.

14 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jedyne o co proszę, to żeby to nie była oddzielna gra tylko aktualizacja 2.0 / expansion pack / (bez)płatne DLC…

  • jest pare argumentow ze bedzie to platne

   1. Jak kupujesz diablo 2 to nie dostajesz nowego diablo 3 i tak jest wszedzie
   2. Oni pracuja nad nowym trybem/gra i to nie za darmo. Kasa to wynagrodzenie za prace.

   • Jeśli będzie to update to pewnie darmowy jak to update. Jeśli DLC, to w dobrych 95% mam pewność, że będzie płatne, lecz nie wykluczam żadnych opcji. Jeśli nowa gra, to na pewno będzie płatna.

  • Polecam poczytać również inną stronę o overwatch mają świeższe info, jest wspominka o tym że overwatch 2 będzie f2p dla posiadaczy jedynki albo nawet i dla wszystkich tak twierdzi espn są nawet domysły ze to ma być coś takiego jak w fortnite nowy rozdział czy coś takiego

   • Sprawdzam na bieżąco na kilku stronach, więc luz. Trzeba wyłapać co prawdziwe, a co dopowiedziane. Co do F2P to ta opcja darmowej dwójki dla posiadaczy jedynki jest bardzo dobra. Nie zmienia to faktu, że wolę rozszerzenie niż oddzielną grę :/

 • Wkurza mnie to że wszystko przed wcześnie wychodzi na jaw, od razu hype spadł, żenada. Tych leakerów powinni po sądach nosić….

 • Skąd pewność, że serwis nie zrobił fake-newsa by zdobyć rozgłos o czytelników? Autorytet autorytetem ale fake newsy mogą się wszędzie pojawić. Równie dobrze ten artykuł sam może być fake-newsem.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ