Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Newsy » Esport » Esportowy tydzień – gdzie grać i co oglądać!
Esport

Esportowy tydzień – gdzie grać i co oglądać!

Witam was w zbiorczym artykule, gdzie przedstawię wszystkie turnieje w tym tygodniu. Będzie on podzielony na dwie części czyli co warto oglądać i gdzie można sprawdzić swoje umiejętności na polskich i europejskich turniejach.


TakeOver #2

Największe wydarzenie w Europie od dłuższego czasu. TakeTV które możemy kojarzyć z wydarzenia rocznicowego, po roku przerwy pojawia się z drugą edycją TakeOver. Niemieckie Krefeld gościć będzie 8 drużyn których listę możecie zobaczyć poniżej. Turniej trwać będzie cztery dni od 1 do 4 czerwca. Aktualizacje i dodatkowe informacje znajdziecie na liquipedi a samą transmisję możecie oglądać na kanale TakeTv.

Zaproszone:

  • Cloud9 
  • Rogue 
  • Hammers Esports 
  • eUnited 
  • Misfits 
  • Ninjas in Pyjamas 

Z kwalifikacji:

  • Cyclowns
  • Movistar Riders 

Apex Sezon 3 – Dzień 11

Powoli kończy się pierwsza faza grupowa trzeciego sezonu Apex. EnVyUs i Lunatic-hai spokojnie wyszło już ze swoich grupy. Zdobywca drugiego miejsca w sezonie 2 RunAway jaki i druga zachodnia drużyna Rogue odpadają z rozgrywek. Ja natomiast na godzinę 12:00 w piątek 2 czerwca zapraszam na kolejne spotkania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o turnieju lub zobaczyć grupy i wcześniejsze wyniki zapraszam na stronę liquidpedi poświęconą Apex.

Grupa A

 Mighty AOD vs Kongdoo Panthera 

Grupa C

 MVP Space vs CONBOX Spirit 

Lista turniejów do zagrania

W tym tygodniu zapraszam na 3 turnieje. 2 polskie i 1 europejski.

SPRITE Pojedynek 1v1 #6 – Czwartek 1 czerwca
W tym tygodniu Fantasy Expo Challenge wraca do nas z turniejem 1na1. Do wygrania zgrzewka Sprite i Karta podarunkowa Blizzard 20€ więc idealna okazja złapać kolejne lootboxy. Do zapisów zapraszam tutaj!

Go4Overwatch 1on1 Poland Cup #21 – Sobota 3 czerwca
Kolejna edycja rozgrywek 1na1 od ESL. W finale miesiąca maja zwycięzcą okazał się Boc1q który pokonał w finale Trafixa 3:0. Turniej #21 rozpoczyna nam kwalifikacje do finałów czerwcowych. Do zapisów zapraszam tutaj!

Go4Overwatch Europe Cup #53 – Niedziela 4 czerwca
53 edycja cotygodniowych rozgrywek ESL. Dla zwycięzcy do zgarnięcia 150€ i punkty do zakwalifikowania się do finałów miesiąca Jedna z niewielu okazji aby pograć w turnieje 6na6. Zapraszam do zebrania ekipy i zapisanie się tutaj!

Tak zapowiada się ten tydzień jeżeli chodzi o rozgrywki esportowe. Jeżeli organizujecie turnieje albo uważacie, że zbliża się ważny turniej to piszcie do mnie na mojej stronie na FB. Do usłyszenia!