Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Faktycznie, gracze zadają obrażenia, zamiast leczyć. Baptiste w Overwatch
News

Faktycznie, gracze zadają obrażenia, zamiast leczyć. Baptiste w Overwatch

Dzieje się to, o czym pisaliśmy przed wydaniem Baptiste na serwery.


Baptiste jest bardzo wszechstronnym bohaterem, natomiast dla niektórych aż za bardzo. Wiele graczy, którzy wybierają Baptiste skupia się głównie na zadawaniu obrażeń i na trafianiu przeciwników. W wyniku tego mało kto rzeczywiście leczy.

Na forach już powstało wiele tematów, skierowanych do osób wybierających Baptiste.

Rozumiem, że jest nowy, ale jeżeli próbujesz się nauczyć nim grać, to wykonuj swoją robotę i lecz. To nie jest DPS.

I mogłoby się wydawać, że to żaden problem, wystarczy komuś o tym napisać. Natomiast na rankedach rzeczywiście może być śmiesznie, przynajmniej przez najbliższe dni od wpuszczenia tam Baptiste. Wybieracie kompozycję 2-2-2 z Baptiste w drużynie, a tu się okazuje, że w rzeczywistości macie jednego healera i drugą osobę, próbującą robić za DPS.

Jak żyć?

Zupełnie tak samo, po prostu zwracajcie uwagę na swoją grę Baptiste i może podpowiedzcie innym, żeby skupili się bardziej na leczeniu. Oczywiście nie jest to takie łatwe, bo zaraz usłyszycie, żebyście nie pouczali innych, skoro Baptiste ma złoto w obrażeniach. Natomiast próbować warto.

Zdarza Wam się zapominać o leczeniu?

70 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Nie wiem jak można zapomnieć, że ma się uleczenie pod drugim przyciskiem myszy (jeżeli to inny klawisz to mnie poprawcie)

 • Ja w ogóle uważam, że granie bohaterami wsparcia jest bez sensu i na przykład ja i moja drużyna emerytowanych bohaterów natarcia Overwatch (DEBNO) nigdy nie gramy wsparciem ale ja to spokojnie nadrabiam ponieważ gram żniwiarzem, który sam się leczy.

  • Widzę sekta powiększa się z każdym dniem, a spam rośnie coraz bardziej… Niech to ktoś wyplewi, bo aż oczy bolą X_X

   • >Sekta to nie spam jednego człowieka zakładającego kilka kont
    >Co narzekasz, przynajmniej ciekawie w tych komentarzach :D mnie się takie coś podoba [nie wiem czy moge to nazwać roleplay, bo nie wiem czy to kilka różnych osób czy jedna, wiem tylko że Stefcio i Balbina to jedna osoba lub dwie znające się prywatnie, gdyż ten pierwszy wspominał o niej zanim ta się pojawiła jako osobne konto {jak w hiszpańskiej telenoweli normalnie ;D}]

    • Bardzo dziękuje za miłe słowa i zdradzę sekret, że za DEBNO stoi więcej niż jedna osoba ze Stefciem i Balbiną na czele.

     • W sumie może i racja, bo widziałem kiedyś jak dwójka seniorów pisała w tym samym momencie :)

    • 1. Spam to nie tylko wypowiedzi jednej osoby :P
     2. Jednym się podoba, innym nie :P Człowiek wchodzi na tą stronę poczytać jakieś sensowne komentarze na temat. A co widzi? 4/5 sekcji komentarzy w wypowiedziach wykreowanych postaci, które nic nie wnoszą, bo są one napisane po prostu by coś napisać :P Częściowo jest to całkiem zabawne, ale nie w tak rozrośniętej formie.

     @Sąsiad Edek Mnie również :)

     • Zobaczyłam właśnie twoje zdjęcie profilowe ^_^
      Jest bardzo słodkie i o Mercy, więc szanuje bardzo

     • Co do pierwszego masz rację, po prostu uważam, że sekta to znacząco zbyt duże określenie na grupkę kont rozmawiających o swoich przeżyciach z grą :’ )

     • Sekta wyznaje jakaś ideologię, a oni raczej po prostu mają jakiś styl. Można to nazwać klubem albo stowarzyszeniem?

    • Myślę, że Stefcio mógł nie wiedzieć o Balbinie pisząc tamten komentarz. Wydaje mi się, że właśnie stworzenie postaci Balbiny było zainspirowane tym komentarzem, a autor mógł o tym nie wiedzieć,ponieważ pierwsza wypowiedź Balbiny na stronie to „Ja również tak sądzę. To jest niepojęte.”. Nie wygląda na planowane nie? Takie pospolite. A przecież można to było lepiej rozegrać. Patrząc na ich inne dyskusje ta nie była teatrzykiem tylko zaskoczeniem dla Stefcia.
     Raczej znają się od jakiegoś czasu i planują wszystko, ale też możliwe, że poznali się przez ow.pl właśnie.

     Uznałam, że odkryje tożsamość tego kto stoi za SFS, bo moje życie jest nudne i nie mam innych zajęć :D
     Spróbuję zacząć od jego wieku.

     • To jest jedna osoba, wywarłem odpowiedni nacisk i będzie działanie w tej sprawie od następnego postu. Zdzisławy, balbiny, Magdaleny, księża itp.

     • Dalej utrzymuję, że to dwie osoby, ale cieszę się, że coś z nimi zrobicie ^^

     • To się robi coraz ciekawsze, zbiera się materiał na książkę „seniorzy z DEBNO kontra opozycja z sekty”

    • Kurde, zostałem zdemaskowany xD Tak naprawdę jestem Panem Zbyszkiem, a to konto (Airshot) wcale nie zostało założone jeszcze za czasów świetności tej strony, kiedy m.in. Wirla, FlyingCure, Lucas, Mike Tyson byli jednymi z najaktywniejszych osób w komentarzach xD (jakby ktoś nie skumał, to ironia :P)

 • Ja tego nie rozumiem – jeszcze przy Moirze byłem w stanie zrozumieć, ponieważ nią trzeba od czasu do czasu „być DPSem”, ale Baptiste moim zdaniem bije stosunkowo mało obrażeń, poza tym kiedy nie ma pola nieśmiertelności jest łatwy do zabicia. A tak w ogóle, to dlaczego większość Baptistów rzuca pole nieśmiertelności tylko we wrogów, a część używa tego jak kulki Moiry? Bo ciągle nie mogę tego rozgryźć.

  • Nie każdy umie grać wsparciem, a za każdym razem jak jest nowa postać to Wszscy się rzucają na nią i nieważne czy Nie u umieją np. Grać Supportem I tak wybiorą bo nową postacią trzeba grać

 • Dajcie graczom kilka tygodni, zapomną że nowa postać wyszła i wszystko wróci do normy. Z Aną było przecież podobnie

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ