Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Figurka Łaski za 600 złotych już do kupienia! Blizzard pokazuje ją z bliska!
News

Figurka Łaski za 600 złotych już do kupienia! Blizzard pokazuje ją z bliska!

Wczoraj wrzuciliśmy kilka zdjęć figurki Łaski za 600 ziko. Dzisiaj prezentujemy ją w pełnej okazałości.


Dzisiaj wiemy, że figurka jest już do kupienia, a Blizzard już zaczął promować jej sprzedaż.

 • Figurka jest limitowana do 10 na jedną osobę
 • Wysyłka rozpocznie się w czwartej części 2018
 • Całość ma 34.9 cm wysokości

Zdjęcia szczegółów

 • Link do kupienia – KLIK

Wygląda super, cena też super!

47 komentarzy

Dodaj komentarz

 • w czwartym kwartale, a nie czwartej części…

  I ten player jest fatalny, nie działa na najnowszym chromie.

 • Najładniejsza postać w grze pod względem unikalnego designu i szczegółowości, najciekawiej wykonana i wyglądająca jak na grę SF i to strzelankę to i figurka ładna. 600 zł dla kolekcjonera takich rzeczy to nie jest dużo. Dla zbieracza gadgetów to jest bardzo dużo i nie ma sensu rozwodzić się nad ceną i nieładnie liczyć złotówy bo nie o to chodzi. Napewno wielu ludzi ją kupi bo Łaska to sympatyczna postać i choć wielu na nią w grze narzeka, nabija się z jej przerysowanej formy itd. to każdy docenia jej niezaprzeczalny urok. Nie dziwie się, że wybrali Łaskę na figurkę tego typu i w takiej cenie.

  • Unikalnego designu i szczegółowości? Przecież Mercy jest tak bardzo „generic” jak się tylko da. Ładna blondynka w stroju anioła. Nie widzę w niej nic unikalnego, takich postaci jest tysiące.

   • Skoro wkraczasz w temat gustu do tego kwestie urody to ci coś napiszę co dawno chciałam ci napisać. Ty masz zawsze specyficzny ból tyłka jeżeli chodzi o te kwestie. Gusty są różne ale skoro fascynuje cię brzydota, wątpliwa jakość estetyczna oraz egzotyka na siłę to po co wkraczasz w temat „generic” skoro kompletnie to nie ma zastosowania w przypadku Łaski. Coś ci powiem. Znając się choć trochę na projektowaniu czegokolwiek i interesując projektami Blizzarda można łatwo dostrzec pewien fakt. Nad projektem Łaski pracowało wielu ludzi którzy są czołówką w kwestii projektowania postaci w ogóle nie tylko w firmie Blizzard. W kulturze cywilizacji zachodniej opiekuńczy anioł miał zawsze szczególne znaczenie i to niekoniecznie religijne. Przeniesienie tej postaci w takiej formie do gry SF opartej na wyszukanej technice i różnych cudach charakterystycznych do tego gatunku jest bardzo trudne. Gdzie masz postać takiego anioła w grze tego typu? W takiej formie? Łaska nie jest upadłym aniołem więc musi wzbudzać sympatię i posiadać urok. Jest postacią z założenia dobrą. Projektując taką figurkę wystarczyło, że Blizzard przejrzał statystyki ocen po meczach. Łaska nawet teraz a zwłaszcza teraz zbiera ich mnóstwo. Kto nie doceni opiekuńczego anioła? Jakim dewiantem trzeba być by się dopatrywać jakiegoś podłoża seksualnego albo kwestii urody? Popatrz na szczegóły techniczne tej postaci. Jak wiele jej elementów jest zaprojektowanych by zachowały charakter anioła i jednocześnie były bardzo tech. Ta postać jest ikoną Overwatch obok Smugi czy tego chcesz czy nie. Bo jest świetnie zaprojektowana. Dlatego z ekonomicznego i symbolicznego względu dostałą taką figurkę. Masz Moirę. Może też dostanie taką figurkę jako kontrę na figurkę Łaski. Wtedy możesz piać z zachwytu nad promocją wątpliwej moim zdaniem jakości estetyki czy sympatii bo taka ta postać ma być z założenia. Ja oceniam tylko wartość estetyczną, znaczeniową i projektową.

    • I żeby uciąć tą sprawę Twojego i zresztą nie tylko Twojego „generic” to wystarczy popatrzeć nie na nosek, usta, piersi a na całość postaci. Masz w jednej postaci cechy anioła, Szwajcarki i lekarza i w każdym detalu idzie się tego dopatrzeć. To jedyny support leczący kojarzący się też „panią doktor” i to wizualnie. Generic oznacza pospolitość w pewien sposób a patrząc na Łaskę całościowo masz coś zupełnie odwrotnego i niepospolitego. Pokarz mi choć jedną taką postać z gry skoro jest ich pełno i to w takim typie i stylu. Pomiń Auriel z Diablo przeniesioną do HOTS bo to też ich projekt i oni lubią kwestie aniołów ale to typowy anioł. Ja wiem, że niektórzy widzieliby nawet McCree ze Żniwiarzem w łóżku i Żołnierza donoszącego im szampana i nie ma w tym nic złego ale na niektóre sprawy trzeba popatrzeć całościowo a nie zamknąć w kategorii „generic” czy innego stereotypu podkreślając swoją odmienność i oryginalność. Może ci się nie podobać ale postać wyszła im super moim zdaniem i ich chyba też skoro podjeli się stworzyć taką figurkę i bazując na promowaniu „pospolitości” chcą zarobić i dać fanom czy kolekcjonerom coś fajnego. Sama nigdy bym jej nie kupiła ale myślę, że się nieźle będzie sprzedawać :)

    • Wiem, że nie będzie to zbyt rozbudowana wypowiedź, ale jednak ją napiszę.
     Moira jako figurka nie interesowałaby raczej wyglądem, lecz postawą i kulami biotycznymi, bo n apewno miałaby je w rękach.
     Uważam także, że jedyna postać, która wyglądałaby lepiej, jako taka figurka jest Żniwiarz (w trakcie przemiany w formę ducha). Z resztą każda postać z Overwatch jest piękna na własny sposób i genialna. :)

     • Pewnie, że tak. Bo oni poświęcają wiele uwagi tworząc postacie. One muszą budzić emocje, sympatie a czasem nawet niechęć. Pozwalać się identyfikować z jakąś postacią choć to tylko piksele i wielokąty. Oprócz formy i sylwetki mają też swoje umiejętności i charakter Niektóre muszą być specyficzne a niektóre uniwersalne. Tak. Każda jest na swój sposób piękna i powinna dostać taką figurkę pokazującą jej charakter właśnie.

  • Żądać to można opłaty za bilet. Opłaty bankowej. Zapłacenia mandatu czy rozliczenia się z Urzędem Skarbowym itd. pod groźba komornika lub więzienia. W przypadku cen towarów w każdym cywilizowanym kraju cena jest sugerowana i proponowana. To ludzie od wyceniania wartosci swojego produktu ustalają cene którą jest w stanie zapłącić klient. Nikt cie nie zmusza do zakupu. Cena narzuca też to dla kogo adresowany jest produkt. Pojęcie wartości 600 zł jest też pojęciem względnym. Dla mnie to dużo ale dla kogoś innego to mała cena. Blizzard działa globalnie i może w godziną sprzedaje w USA tyle takich gadgetów co w Polsce przez rok. Do tego w krajach zachodnich oprócz dzieci grają tez osoby zarabiające niemałe pieniądze. Nie znam się na figurkach i ich wartości ale żyjemy w cywilizacji która wytwarza i wycenia za nas produkty. Zawsze możesz sobie sam taką wykonać za darmo.

   To działa tak. Napisze, że drogie to zyskam szeroki poklask i jestem gość bo narzekam na drożyznę .
   Niestety rynek ma to gdzieś. Może ją przecenią nerfiąc cenę z czasem :)

 • 600 zł za figurkę kolekcjonerską, to dość atrakcyjna cena. Zobaczcie sobie, ile kosztują takie figurki. Średnio z 1000 zł. Jednak paczka idzie z USA, więc pewnie dojdzie cło i VAT+ koszt przesyłki, więc cena końcowa figurki Mercy może dojść pod 1000 zł.

  • Dokładnie. Zresztą te „tańsze” za 150 dolców, wychodzą drożej w Polsce, podczas imprez, gdy wystawia się na nich sklep Blizzarda. Przykładowo, na zeszłym IEM-ie, Reaper był do kupienia za 690zł. Sam chciałem sobie kupić Widow, korzystając z okazji i nie płacąc drugie tyle za przesyłkę ze Stanów, ale niestety panowie przywieźli tylko Reapera.

 • w czwartym kwartale, a nie czwartej części…

  I ten player jest fatalny, nie działa na najnowszym chromie.

 • Tak z innej beczki wiadomo juz ze bedzie 8 legendarnych skorek i 160 itemow kosmetycznych na nowym evencie

 • Lubię figurki ale taka cena dla mnie to przesada albo ponad 1000 zł dva chyba tyle kosztowała, gdybym zarabiał z 10 k miesięcznie i nie miał co z kasą robić to wtedy mógłbym kupić, gdybym chciał nabyć figurki wszystkich postaci z overa to cena wyszłaby jak za dobry samochód, ale trzeba przyznać że są one bardzo dobrze wykonane, osobiście więcej jak 200-300 zł nie dałbym za żadną figurkę, na razie najdroższą jaką kupiłem to fallen angel z ghost recon wildlands za 200 zł

 • www .reddit. com / r / Overwatch / comments / 8a0q50 / blackwatch _ dossier _ revealed /

  Po angielsku, usunąć spację.

  #spoiler #lore

  • nie wiem :) Wasza decyzja, mnie zainteresowało i pewnie Luca, czy innych fanatyków lore tez. A troche tez dla siebie to napisałem, zeby tego nie zgubić.

 • Shanghai Dragons vs Dallas Fuel czyli spotkanie dwóch najsłabszych drużyn w Overwatch League zakończył się wynikiem 1-3. Dlaczego piszę o tym bo w tym meczu zadebiutowała pierwsza kobieta w lidze znana pod nickiem Geguri. Dostosowała się do poziomu teamu i zagrała jak każdy tam czyli słabo. Co prawda to dopiero pierwszy mecz ale piszę to żeby uświadomić niektórych że ona nie wybrała innego teamu bo nikt jej wiele nie chciał jak niektórzy na tej stronie się zastanawiali:) Żeby nie było kibicowałem im bo Fuel to dla mnie banda fejmów która poza streamem nic wiele nie ugra a po drugie nie chce żeby byli chłopcami do bicia tylko tak jak Florida pokazali pazur. Pozdrawiam.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ