Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Film animowany ze Smugą na BlizzCon? Ujawniono plakat!
News

Film animowany ze Smugą na BlizzCon? Ujawniono plakat!

Wygląda na to, że następny film animowany będzie ze Smugą!


Do sieci właśnie trafił plakat na BlizzCon 2019, widzimy na nim między innymi Smugę. Bardzo możliwe, że to z nią będzie kolejny film animowany.

Przypomnijmy, że dokładnie tak było w przypadku McCree.

Plakat na BlizzCon 2019

Plakat to standardowa część targów Blizzarda. W tym roku wygląda on dokładnie tak:

Gracze Overwatch mają powody do zadowolenia. Na grafice widzimy Smugę – to właśnie z nią prawdopodobnie zobaczymy kolejny film animowany.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

  • ta, to była z cyberwczepionym Janem papieżem II który został zestrzelony przez niebieską
   edit: jeszcze jest jedna z tym jak był wypadek slipstream na 2 wieże
   edit 2: nie liczy się ale była w zwiastunie premiery z muzeum

 • NIe wspominając, że ślicznie wygląda na plakacie…To czy rzeczywiście chcemy kolejnego filmu o Tracer? Blizzard chyba serio szykuję coś wielkiego…

 • Niby fajnie, bo uwielbiam te filmy animowane, a kurczę Smuga już była. Inne postacie bardziej wymagają uwagi.

 • Ja widzę to tak: Smuga od początku była twarzą Overwatcha. To że jest tutaj na plakacie może oznaczać nie tylko, że szykuje się film animowany z nią w roli głównej, ale też że dostaniemy nowy produkt z tej marki. Czy to będzie dodatek czy Overwatch 2 nie jestem pewien.
  Ale jeśli miałby to być tylko filmik ze Smugą to chciałbym żeby pojawiło się tak choć trochę postaci których na animacjach jeszcze nie było (Zenek). A do osób które narzekają że znowu Smuga, Blizzard lubi w swoich animacjach pokazywać genezy bohaterów. A u Smugi jeszcze nie pokazali. Więc szykuje się dość nudny film o jej przeszłości, w którym może zateasują nową postać i parę dodatkowych faktów.

  • Geneza Smugi już była, tylko Blizzard nie wiedzieć czemu usunął ją ze wszystkich swoich oficjalnych kanałów na youtubie
   Moim zdaniem to że tam jest Smuga to nie musi być jakiś konkretny leak, dwa lata temu z tego co pamiętam była na plakacie Fara, a zamiast filmu z nią był film z Reinhardtem ;)

 • Blizzard w ogóle nie zna się na zarządzaniu grą. Tylko tracą graczy, nie zyskują. Ech, moja młodsza siostra ze szkoły biznesu lepiej zajęła by się tą grą niż Kapłan.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ