Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Futbolucio na nowym stadionie, Zemsta Dr. Złomensteina z nowym zamkiem. Czego spodziewać się po powrotach?
News

Futbolucio na nowym stadionie, Zemsta Dr. Złomensteina z nowym zamkiem. Czego spodziewać się po powrotach?

Wczoraj rzuciliśmy informację odnośnie powrotów starych eventów. Dzisiaj mamy trochę więcej informacji.


Na początek zaczniemy od trochę gorszej informacji. Blizzard czuje, że za szybko wydają kolejne eventy. Licząc z urodzinami, będzie to 6 wydarzenie sezonowe, co w sumie przekłada się na jeden event w miesiącu. To dość dużo i studio chce trochę zwolnić, na rzecz poprawy innych aspektów gry.

Stąd też powroty starszych wydarzeń, by móc zająć się przykładowo nowymi skórkami, niżeli wymyślaniem wydarzeń sezonowych.

Zmienione eventy, czyli nudy na pewno nie będzie!

Same eventy mają być zmieniane, by gracze nie czuli nudy i powtarzalności. Jeff jako przykład podał tutaj Zemstę Dr. Złomensteina, która będzie przeniesiona do nowej lokacji (możliwe, że innej części zamku). Ma pojawić się również znacznie więcej wyzwań, czyli zabij „X” przeciwników danym bohaterem, asystuj „X” razy etc. Dojdą także nowe poziomy trudności.

Wiedząc to możemy spokojnie założyć, że każde powracające wydarzenie będzie w jakiś sposób zmieniane. Przykładowo Futbolucio prawdopodobnie doczeka się nowego stadionu, nowej piłki etc. Zmiany mają być kosmetyczne, poprawiające niedociągnięcia i spełniające życzenia graczy z przeszłości.

Także ten, chyba nie będziecie zawiedzeni!