Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Głosowanie na mapy, zmiana skina w trakcie gry, wybieranie roli przed meczem. O planach Blizzarda!
News

Głosowanie na mapy, zmiana skina w trakcie gry, wybieranie roli przed meczem. O planach Blizzarda!

Mówiłem już, że Gamescom to kopalnia wiedzy? W tym newsie zajmę się ewentualnymi zmianami w Overwatch!


Dzisiaj możecie się spodziewać wielu wiadomości, oto drugi newsik z dość hot  tematami, które musiałem przedstawić. To najgorętsze propozycje graczy, które padały w ciągu ostatnich tygodni, więc chyba ciekawie.

Głosowanie na mapy

Blizzard doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zaczyna nam się robić trochę dużo map i trybów. Jak zliczycie to wszystko do kupy, to naprawdę jest tego sporo. Co z pomysłem, żeby przed meczami odbywało się głosowanie, którą lokację chcemy rozegrać?

Studio nie zamyka się na taką możliwość i słuchając co mówi Scott Mercer możemy na luzie założyć, że zostanie to wprowadzone prędzej, czy później. Prawdopodobnie zmieni się trochę menu przed rozpoczęciem gry rankingowej, w którym będzie można zaznaczyć mapkę.

Zmiana skina w trakcie gry

W momencie, gdy Scott dostał pytanie od Seagulla (znany streamer) odnośnie ewentualnych zmian w systemie wybierania skinów, ten jakby trochę się zdziwił. Jakby to było coś, co planowali od dawna i nagle ktoś strzelił w dziesiątkę. Propozycji odnośnie takiego systemu na redditach pojawia się naprawdę cała masa, więc możliwe, że Blizzard coś w tym kierunku już kombinował.

Chodzi o to, by móc wybierać skórkę podczas „pre-game”, czyli tego czasu przed meczem. Czasem zapomnimy zmienić i potem jesteśmy dość rozczarowani przez cały mecz.

Blizzard o wybieraniu roli

Oj było gorąco w tym temacie ostatnimi czasy. Jednego możemy być pewni, to dotarło do studia i na pewno było mocno dyskutowane. Blizzard trochę tutaj niejasno się wypowiedział:

Jeżeli jest coś, co zmniejszyłoby toksyczność związaną z dopasowaniem kilku osób mainujących tę samą rolę, przykładowo DPS to na pewno byśmy się tym zainteresowali.

Potem padło stwierdzenie, że patrząc na podaną propozycję, studio raczej nie sądzi, że zadziałałoby to w Overwatch. Czyli ostatecznie raczej nie doczekamy się takiego systemu, ale można się spodziewać czegoś innego w zamian.


Tak prezentują się najgorętsze ostatnio propozycje graczy. Widać, że Blizz naprawdę się stara i nie zamyka się na żadną propozycję.

Co z tego wszystkiego chcielibyście zobaczyć najbardziej?