Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Gracze chwalą Blizzarda za balans Baptiste!
News

Gracze chwalą Blizzarda za balans Baptiste!

Baptiste jest już na normalnych serwerach na tyle długo, by gracze wyrobili sobie o tym bohaterze opinie. Co sądzi społeczność?


Opinie o balansie Baptiste są naprawdę dobre. Pokazują to tematy na oficjalnym forum, ale także na reddicie. Zdecydowana większość osób uważa, że Blizzard wykonał kawał dobrej roboty i długie czasy odnowienia umiejętności sprawiają, że postać nie jest przesadzona.

Po Brigitte każda nowa postać sieje trochę grozę wśród społeczności. Nawet, gdy Burzyciel i Ashe byli naprawdę dobrze zbalansowani. Teraz takie same opinie pojawiają się o Baptiste.

To cieszy, bo opinie na początku były bardzo różne. Baptiste posiada umiejętność, która jest idealną kontrą na część ultów. Po prostu rzuca pole, które daje mu nieśmiertelność. Natomiast ilość życia „urządzenia” oraz czas odnowienia wydają się dobrze balansować tego skilla. Społeczność podkreśla również, że bohater dobrze współpracuje z innymi healerami, przykładowo z Łaską. Dzięki temu wiele osób na nowo zechciało nią grać. Wiadomo, pierwsze dni po wydaniu postaci to instalock, dlatego wiele osób może sobie pokombinować, z jakimi bohaterami Baptiste działa najlepiej.

A co Wy sądzicie o Baptiste? Jest dobrze zbalansowany?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ