Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Gracze kupili skórki, które teraz zostały zmienione i nie wszystkim podobają się te zmiany!
News

Gracze kupili skórki, które teraz zostały zmienione i nie wszystkim podobają się te zmiany!

Ostatnia aktualizacja w opisie zawierała mały, ale jak się okazuje dla wielu osób ważny szczegół.


Aktualizacja, która wprowadziła na serwery Baptiste zawierała na samym końcu dopisek:

Naprawiono błąd kolorów skórek drużynowych Overwatch League.

Nikt za bardzo się tym nie przejął, bo w końcu mało kto czyta w ogóle końcówki z opisem naprawionych błędów. Gracze zauważyli, że coś jest nie tak dopiero w grze. Dobrym przykładem jest tutaj Mikołaj, który zwrócił uwagę na fakt zmiany skórki na grupie Overwatch Polska:

Czarny kwadrat to wulgaryzm.

Mikołaj pisze o tym, że Blizzard po prostu zmienił kolorystykę na taką, która nie bardzo mu odpowiada. I faktycznie, studio zmieniło skórki Hangzhou Spark bez żadnej większej informacji. Kupiliście co innego, teraz na swoich kontach macie co innego. Zapewne kryje się za tym coś więcej, niż fanaberia grafika, ale i tak gracze są trochę zawiedzeni.

I to nie jedyny taki przypadek. Na forach ludzie otwarcie piszą, że napisali do działu wsparcia, by skórkę zwrócić z powrotem do sklepu. Trudno tutaj mieć do kogoś pretensje, natomiast komunikacja takich zmian zdecydowanie mogłaby być lepsza.

Kupiliście jakieś skórki, które zostały teraz zmienione? Zajrzyjcie na swoje konta i sprawdźcie!

12 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Hmmm za pewne piękne polskie pięcioliterowe słowo zostało ocenzurowane bo wulgaryzm, a ,,zajebiście” już nie?

    No, ale pomijając tą dygresje. Takie patche z ,,naprawą” na pewno nie pomogą w wizerunku Blizzarda, który nadszarpnął go jakiś czas temu i póki co leniwie próbuje coś robić. Mimo wszystko sam początkowo myślałem o kupieniu różowego skina tak 4fun, a teraz Blizzard odwala syf bo tak. Ciekawe czy zrobi się z tego mała ,,aferka” i Blizzard albo pozwoli oddać skin/zamienić na inny. Bo jakby nie było jest to produkt niezgodny z oczekiwaniem. Czy jednak bardziej prawdopodobne oleje sprawę.

    • Patrząc na Zenka, to przede wszystkim zamieniono niebieski kolor z różowym – widać najlepiej na dłoniach i spodniach. Inne kolory też zostały pozmieniane, np. twarz.

  • Zmienili kiny LA Valiant. Np. zenek wyjazdowy nie ma już zajebistej złotej maski przy białym ciele tylko czarną :3 średnie zmiany od razu zobaczyłem, i nie powiem, że zachwycony jestem

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ