Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Gracze mocno zaniepokojeni brakiem informacji o rocznicy!
News

Gracze mocno zaniepokojeni brakiem informacji o rocznicy!

Robi się naprawdę ciekawie w temacie nadchodzącej rocznicy.


Do rocznicy został tydzień. Planowo powinna się rozpocząć w przyszłym tygodniu we wtorek lub czwartek. Czyli 21 lub 23 maja. Do tej pory na tydzień przed otrzymywaliśmy zwiastun wydarzenia sezonowego, a następnie ujawniane były skórki.

A tutaj cisza

Wczorajszy wieczór był takim trochę „pewniakiem” w świecie Overwatch. Wszyscy spodziewali się zwiastuna, w końcu byłby to idealny termin. Tymczasem kompletnie nic się nie pojawiło. Żadnego zwiastuna, żadnej zapowiedzi. Kompletnie nic.

To wywołało chyba więcej emocji, niż faktyczny zwiastun. Gracze dość mocno się zaniepokoili, a na oficjalnym forum pokazało się kilkanaście tematów o tej sytuacji. Teraz scenariusze są dwa:

  • Nic szczególnego nie wyjdzie
    • Blizzard może nie szykuje nic poza skórkami. I stąd brak jakichkolwiek zapowiedzi. W końcu publikując skiny mogliby ujawnić tak naprawdę wszystko. Społeczność wchodząc potem do gry nie czułaby żadnej ekscytacji.
  • Szykowane jest coś szczególnego
    • Druga możliwość jest zdecydowanie bardziej optymistyczna. Może Blizzard szykuje coś na tyle ciekawego, że nie chcą tego ujawniać przed wydarzeniem.

Tylko znowu, trailer nie musi przecież niczego ujawniać. Tak w zasadzie to mógłby się pojawić po prostu obrazek z datą. To naprowadza nas na trzeci scenariusz, w którym Blizzard napotkał jakieś dodatkowe problemy i nie jest pewny ostatecznej daty

Jak sądzicie, co się wyprawia?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ