Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Newsy » News » Gracze obstawiają Liao jako następną postać!
News

Gracze obstawiają Liao jako następną postać!

Trochę o przewidywaniach, co do następnej postaci.


Dzisiejszy news o wózku inwalidzkim, który nasz redaktor nazwał krzesłem (facepalm) wywołał naprawdę spore poruszenie w całej społeczności. Na reddicie od razu powiązano te wskazówki z nową postacią, a ja zacząłem się zastanawiać, czy naprawdę te połączenia są takie oczywiste.

Liao jako następna postać

Na reddicie powstał temat odnośnie Liao i tego, że to właśnie on ma spore szanse być nową postacią. Autorem jest użytkownik TimezZzz.

  • Odkryto modyfikacje na mapie Wieża Lijiang, Liao to chińskie imię, więc ten bohater pasowałby idealnie do tej mapy. Jeżeli Blizzard rzeczywiście chce rozwijać historię tej lokalizacji, to ciężko o lepszego kandydata. Pamiętajmy, że mapy w Overwatch często mają przypisanych do siebie bohaterów, jak Hanzo i Genji do Hanamury, czy Reinhardt do Eichenwalde.
  • Na publikowanej przez nas tablicy rejestracyjnej, która według społeczności ma ścisły związek z nowym bohaterem widnieje zapis L03-20J. Być może L oznacza Liao, a J jest początkiem drugiego imienia/nazwiska bohatera.
  • Obecnie trwa event związany z Chińskim Nowym Rokiem. Chiński bohater idealnie pasowałby w ten klimat.
  • Wokół Liao krąży dużo tajemniczości. Wiemy jedynie,. że był jednym z założycieli Overwatch i nadal pozostaje jedyną postacią z całej grupy, której nie poznaliśmy.

 

Nazwiska członków tej grupy – Morrison, Reyes, Amari, Liao, Wilhelm i Lindholm – wkrótce stały się legendarne. Później świat miał ich poznać jako założycieli Overwatch.

Czy to takie proste?

Od podmiany modelu wózka przeliśmy w zaledwie kilka godzin do obstawiania nowej postaci. Oczywiście, że ta wersja ma sporo sensu i przemawia za nią sporo małych szczegółów, ale czy zmiana modeli aby na pewno zwiastuje nadejście nowego bohatera, związanego z Wieżą Lijiang? Sam dość mocno się nad tym zastanawiam, bo wydaje mi się to po prostu za łatwe. Zmiany na Lijiang najprawdopodobniej zaszły gdzieś pod koniec Letnich Igrzysk, więc było sporo czasu, na ich zauważanie.

Jak myślicie, ma to sens?