Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Gracze Overwatch wściekli, na błąd, który anuluje wybór bohatera!
News

Gracze Overwatch wściekli, na błąd, który anuluje wybór bohatera!

Overwatch, podobnie jak każda gra, ma kilka problemów.


Błędy to zupełnie normalna rzecz, jedne są niesamowicie irytujące, a do niektórych zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Teraz wygląda na to, że jeden z problemów Overwatch zostanie niedługo naprawiony. Gracze dość mocno zaznaczyli na reddicie to, jak bardzo nie podoba im się bug w menu wyboru bohaterów.

Anulowanie wyboru w menu

Użytkownik Reddita o nicku spicedpumpkins przywołał sytuację, która zdarza mu się nagminnie. Chodzi o moment, kiedy wybrany przez niego bohater z jakiegoś powodu jest uwalniany z powrotem do puli możliwych postaci do wyboru.

Czyli wybieramy przykładowo Farę, a system z jakiegoś powodu za chwilę nam anuluje ten wybór. Czasem ktoś wtedy podbierze Farę, czasem w ogóle tego nie zauważymy i zaczynamy mecz z losową postacią.

MENU WYBORU BOHATERA W OVERWATCH

Co ciekawe, wiele osób tak samo uważa, że ma ten błąd i jest niesamowicie irytujący. Z kolei inny użytkownik RealExiiMoira przywołał sytuację, w której po śmierci wybieramy postać i nadal odradzamy się jako nasz poprzedni wybór.

Temat urósł na tyle, że z pewnością niedługo powinno się pojawić stanowisko Blizzarda w tej sprawie. Prawdopodobnie w którymś z następnych patchów zostanie to naprawione.

Zdarza Wam się to?

Tagi

22 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ