Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Gracze proszą o zmianę w broni Baptiste!
News

Gracze proszą o zmianę w broni Baptiste!

Okazuje się, że graczom nie pasuje zbytnio automatyczne przeładowanie.


Automatyczne przeładowanie wydaje się zupełnie normalną sprawą. Skończyła Ci się amunicja w Twojej broni? Poczekaj chwilę, a sama się przeładuje. Natomiast gracze zwracają uwagę na fakt, że przy Baptiste jest nieco inaczej.

Bo ten bohater ma dwa tryby broni

Baptiste mas dwa typy amunicji, a wyczerpanie nawet jednego z nich powoduje przeładowanie. Wydaje mi się, że sensownym byłaby zmiana przeładowania w taki sposób, by rozpoczynało się po wyczerpaniu zarówno normalnej amunicji, jak i tej leczącej. Gdzieś na ekranie powinien być mały wskaźnik, że któryś rodzaj amunicji się skończył.

Wydaje się, że rozwiązanie tego problemu nie powinno być trudne. Dodanie opcji wyłączania automatycznego przeładowania prawdopodobnie nie stanowi żadnego problemu. Pytanie tylko, czy faktycznie jest to problem.

Jak uważacie, powinno to być zmienione?

18 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Mnie się w ogóle ten pomysł broni strzelającej 3 pociskami z obecnym odrzutem nie podoba.

   • On i tak obrażenia ma średnie, osobiście się zawiodłem na daleko to możesz co najwyżej trafić jednym strzałem w głowę , jednak ja jestem za, a najlepsze rozwiązanie to wyeliminować odrzut, dać go dopiero na ostatni strzał, a nie co każdy oraz zmniejszyć obrażenia lecz chciałbym zobaczyć jak by się grało bez odrzutu z tymi obrażeniami co ma teraz ;)

     • Owszem, jednak on może leczyć i strzelać, strzelanie musi być satysfakcjonujące, a od jego broni ( nie mówię tu o leczeniu) tylko o tym spapranym potrójnym strzale, bardziej satysfakcjonujący jest blasterek Mercy. No ale trudno po ostatnio wspaniałej broni u Ashe dostajemy zabawkowy pistolet na jarzębinę strzelający seriami.

     • Wspaniała broń Ashe ;p Tak jak strzelanie przez celownik jest fajne, tak strzelanie z biodra nie daję satysfakcji… podobnie jak u wdowy…

     • Dlatego strzelam 90% strzałów z celownika, inaczej widzę to jako marnowanie amunicji.

     • Grając Baptiste, celuj wrogom w szyję wtedy większość amunicji trafi w głowę. Nie zapomnij, że jest to wsparcie, zadawanie obrażeń nie jest jego główną rolą. I ludzie chcieli strzelać seriami, padło na lekarza – najlepszy wybór.

  • Szczerze to ja się spodziewałem grenadiera, nieco słabszego od Zlomiarza ale mogącego efektywnie leczyć drużynę…

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ