Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Gracze są głodni rozwoju fabuły, nowa postać była doskonałą okazją!
News

Gracze są głodni rozwoju fabuły, nowa postać była doskonałą okazją!

Gracze czekali, czekali i… Po raz kolejny nici.


Jakiś czas temu pisałem, że zaczyna się drugi sezon filmów animowanych, których będzie znacznie więcej. Od tamtego czasu minęło kilka miesięcy, a my dalej jesteśmy w tym samym miejscu. W tym czasie otrzymaliśmy cinematic z Mei, który nie wniósł kompletnie nic nowego i komiksy, które były super, ale nie porwały graczy.

Fabuła Panie Blizzard!

Za każdym razem, gdy wychodzi nowa mapa, nowy bohater, wszyscy oczywiście kierują swoje oczy na samą miejscówkę, czy umiejętności nowej postaci, ale jest też bardzo pokaźna grupa graczy, którzy są niesamowicie głodni historii Overwatch. Obecnie niestety, bardzo jej brakuje.

Brigitte była kolejnym dobrym powodem do poszerzenia fabuły. Dostaliśmy kilka wskazówek, ale w zasadzie większości można się było domyślić. Wszystko zostało opowiedziane w jej „bio”. Szkoda.

Taki oto tytuł ma jeden z głośnych wątków na reddicie, gdzie lanamus wskazuje, że w zasadzie to wyjście Sombry było ostatnim takim naprawdę dużym pchnięciem historii. Dodałbym tutaj jeszcze Orisę, którą katowaliśmy u nas na stronie zdecydowanie za długo (nie ma już reklamy z Orisą :/) i jej walkę z Doomfistem, choć i na to lanamus ma odpowiedź:

Opowieści Orisy, Doomfista i Moiry nie mają praktycznie żadnego związku z resztą bohaterów, nawet, jeżeli miałoby to sens. Nie mają poczucia, że zazębiają się z się z otoczeniem, innymi postaciami i ogólną historią.

Niezależnie od zdania graczy, Blizzard powinien wziąć się w tej sprawie do roboty. Podmiana obrazków oraz zdawkowe informacje na twitterze to zdecydowanie za mało, by utrzymać fanów samej historii w napięciu.

Zgadzacie się z tym? A może fabuła nie jest taka ważna i można ją odstawić na bok, na rzecz innych kwestii?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ