Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Halloweenowe JunkerTown prawdopodobnie pojawi się w Overwatch!
News

Halloweenowe JunkerTown prawdopodobnie pojawi się w Overwatch!

Wygląda na to, że w sieci pojawił się pierwszy, bardzo duży przeciek.


Przecieki w branży gier to coś zupełnie normalnego. Czasem odróżnienie tych fałszywych od prawdziwych jest bardzo łatwe, w sieci są nawet generatory fałszywych przecieków.

Tym razem jednak trudno powiedzieć, czy jest to doskonały fake, czy może jednak faktycznie mamy tutaj ogromny spoiler.

Halloweenowe JunkerTown

W sieci pojawiły się ujęcia zmienionego JunkerTown, jakie miałoby zostać dodane z okazji halloweenowego eventu. Wygląda to naprawdę ciekawie. Sami zobaczcie:

Jest to dokładnie to samo ujęcie, co oryginalne. Gracze zaczęli się baczniej przyglądać i okazało się, że kilka szczegółów jest zmienionych.

Takie prace, jak ta nocna wersja nie są zbyt trudne do uzyskania dla wprawnego grafika. Kilka efektów i mamy gotowy efekt nocnej wersji mapki.

ZOBACZ – Link jako nowy bohater w Overwatch, propozycja społeczności

Co jednak ciekawe, to mapy różnią się kilkoma szczegółami. Teraz możecie się pobawić w „Znajdź 10 różnic”, choć oszczędzając Wasz czas napiszemy, że na nocnej wersji nie ma wrośniętego pojazdu. Zamiast niego jest coś w rodzaju kamieni. Także budynek u góry został zmieniony.

Cała ta sprawa jest niesamowicie intrygująca. Czyżbyśmy rzeczywiście mieli zobaczyć przerobioną wersję JunkerTown, czy jednak ktoś się z nami bawi w najlepsze?

Tagi

17 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Mało tych zmian, a przynajmniej mało widzę, nie ma też nic helojmowego. Jeśli to nie fake, to mam nadzieję, że dadzą do niej jakiś tryb.

 • Overwatch się zepsuł przed tymi wszystkimi postaciami mam na myśli o moment gdy w over była już Ana jeszcze orisa może być to wtedy był najlepszy moment w over bo Ana się wpasowała w grę i wszystko było dobrze a nie to co teraz symmetra która ma winrate największy wszędzie tyllko nie w masterze czy też np takie nowe postacie one psująbalans gry i psują cała rozgrywkę moim zdaniem też 2-2-2 jest beznadziejne bo tym bardziej wymaga na graczu jedną rolę gdyby np w over było np 45 postaci nie czepiałbym się wiem że to byłoby strasznie trudne i długo by musili się z tym męczyć ale dopiero wtedy może by coś się poprawiło. Te wszystkie nowe postacie zepsuły grę w taki sposób że mają za bardzo odróżniające się od innych skille, doomfist wypychający innych z umiejętności (wiem że też ma tak lucio) ale on ma ulta gdzie znika i ma swoje podbicie,bagietka to postać ktróra też cię odpycha to z niektóych postaci stworzyło uselessów przez jedną postać, ta małpa w kulce to też chora rzecz on sobie gdzieś chwyta łańcuchem i nagle może sobie latać i odpychać innych, kolejną postaciąjest Moira która była po prostu broken gdy skończyłem grać gdy ja patrzyłem jak to wolno leci ta jej kulka i jeszcze zadaje ten dmg i tego nie da się dezaktywować chyba zę genjiego e któy i tak mocno oberwie za nim ją odbije i jej te leczenie i znikanie to po porstu było chore ta gra to teraz porażka. przedtem tylko 2 postacie miały odpychanie i 0 miało podbicie te postacie po prostu złamały grę.. a teraz porównanie do innych gier: dzieki temu że np: w lolu jest tyle postaci to np te bardziej zróżnicowane nie psują za bardzo rozgrywki bo jest postaci mnóstwo. gry solowe- o nich nie trzeba mówić. Paladains – grałem trochę moim zdaniem fajniejsze od overa i jeszcze darmowa, nie ma tam tak niestabilnych i tak odróżniających się od innych postaci (umiejętności nie psują rozgrywki). To moje zdanie na temat dzisiejszego Overwatcha, dziękuję do widzenia.

  Cieszyłem się najbardziej kiedy wydawano mapę z zamkiem nie pamiętam nazwy i gdy jeszcze wychodziły nowe mapy do deathmeczu tylko te pierwsze to był najlepsz chwile overa teraz to już over league to utrzymuje

  • 1) overwatch był lepszy kiedyś, dodali za dużo postaci i dlatego jest niezbalansowany
   2) overwatch byłby lepszy gdyby w grze było 45 postaci…. Dalej wolę nie czytać.
   Ps . 2/2/2 to najlepsze co stało się tej grze.

   • Przecież widzisz, że napisał to uczeń szkoły podstawowej, gdzie z czytelną formą wypowiedzi jest ciężko, a co dopiero z argumentacją wynikającą z czegokolwiek poza łysą opinią autora.

  • To może nie pamiętasz, że kiedyś zanim prosi pokazali co potrafi winston gra była zdominowana przez Reina. Nie trzeba było dodawać nowych postaci, by jedna przejeła metę. Im więcej postaci tym więcej możliwości. Zdajesz sobie sprawę, że prosom zajęło prawie 6 miesięcy zrozumienie, że Orisa+Hog to gwarantowany kill i kontrola mapy? Pokonanie Goats zabrało ponad 16 miesięcy i dokonał tego kontynent azjatycki uparcie starając się grać przeciw mecie tym samym faworyzując Chomika. Skutkiem tego była dominacja SHD w 3 etapie OWL. Obecna meta ma niespełna miesiąc. Rozwiązanie może być na wyciągnięcie ręki. Pytanie kto je dostrzeże. Kończąc. Skoro 6 miesięcy zajęło wykombinowanie, że E orisy działa z Hakiem Wieprza (niesamowite nie? Kto by przypuszczał, że umiejętność przyciągająca każdego w 1 miejsce wedle życzenia gracza w połączeniu z umiejętnością przyciągającą z wybranego punktu postać do gwarantowanego OHKO mogą ze sobą grać) wykombinowanie jak pokonać double main tank setup może trwać kolejny rok. Każda kolejna postać dodana do gry ją urozmaica. Ważne jest by nie tylko narzekać na balans, ale czerpać przyjemność z gry w każdej sytuacji. A gram tankami więc to dość proste :3

  • nie, czujemy prace początkującego „grafika” i że w grze dzieje się tak dużo że takie rzeczy są traktowane jako poważne przecieki

    • Może zamiast zemsy junka mogliby dać zupełnie coś innego. Coś, co nie ogranicza się do zabijania reapera, hoga, symm i mercy. Ale nie ma co się nastawić. Pewnie i tak dadzą ten sam ogrzewany kotlet.

     • Pewnie tak… swoją drogą ja sam miałem pomysł na Dm z ograniczoną widocznością, taki Fog Deathmatch

     • Mamy warsztat. Może ktoś wymyśli coś takiego prędzej czy później. Ale fajnie byłoby zagrać w jakiś nowy tryb od samego Blizzarda, a nie od graczy z warsztatu.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ