Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Hanzo po zmianach najpopularniejszym bohaterem obrony! Czy nie jest za łatwy?
News

Hanzo po zmianach najpopularniejszym bohaterem obrony! Czy nie jest za łatwy?

Takie dyskusje o bohaterach to coś, czego zdecydowanie nie wolno unikać. Ciekawi jesteśmy co sądzicie obecnie o Hanzo!


Rework Hanzo miał ogromne znaczenie dla tej postaci i całego Overwatch. Strzała Rozpryskowa była zdecydowanie za często wymieniana w naszych newsach. Dzisiaj nikt o niej właściwie nie pisze, skupiając się na Symmetrze i innych bohaterach, którzy swoje poprawki mają przed sobą.

Jak wyszedł ten rework?

Według statystyk – genialnie. Zgodnie z tytułem, Hanzo odstawił wszystkich innych bohaterów obrony daleko z tyłu. Przynajmniej, jeżeli chodzi o popularność.

Nerf Złomka, pasywność w zmianach innych bohaterów tej klasy i taki oto mamy efekt. W ogólnym zestawieniu znajduje się na 5 miejscu.

To dobrze, czy źle?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Seagull, którego możecie znać z prowadzenia bardzo dobrych streamów, albo z reprezentowania Dallas Fuel wypowiedział się na temat nowej wersji Hanzo. Co miał do powiedzenia?

Według niego, nowy Hanzo bardzo dużo wybacza. Stara wersja nie przepuszczała żadnych błędów i była trudniejsza do opanowania:

Jeżeli byłeś słabym Hanzo, to naprawdę byłeś beznadziejny. Nowa wersja to takie trochę, gram od miesiąca? Nie ma problemu, przytrzymam „E” i LPM, mam 6 strzał, ktoś pewnie umrze.

Coś w tym jest. I nie, nie jest to narzekanie. Nowy Hanzo jest ekstra, Blizzard naprawdę dał radę. Ciekawi jesteśmy natomiast, jak według Was wygląda nowy Hanzo w porównaniu do starego. Co zmienił i czy na lepsze.

Napiszcie koniecznie!

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ