Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Multimedia » Historie Overwatch – Powstanie
Bohaterowie Film Multimedia News

Historie Overwatch – Powstanie

Dostaliśmy komiks, na horyzoncie widnieje już nowy event, zaś internet huczy od plotek o tym czego możemy się spodziewać w nadchodzących dniach. Warto by było zebrać wszystko co wiemy i przeanalizować pod tym kątem najnowszy wytwór Blizzardowych grafików. Dla kogoś, kto nie śledził bardzo uważnie co się działo przez ostatnie dni przygotowałem film, gdzie krok po kroku analizujemy komiks pod kątem informacji ukrytych między wierszami.

Wiele z was ma pewnie swoje teorie na temat tego co wydarzyło się 7 lat wcześniej w Londynie. Nie zapomnijcie się tym podzielić w komentarzach.

 

12 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Asylum jest na tym forum?
  cytując
  Dla kogoś, kto nie śledził bardzo uważnie co się działo przez ostatnie dni przygotowałem film, gdzie krok po kroku analizujemy komiks pod kątem informacji ukrytych między wierszami.

 • Ta, na bank przez randomy i słabe drużyny, na 100% to nie twoja wina. A tak na marginesie, to nie jest miejsce na poszukiwanie znajomych. Idź do osiedlowej piaskownicy czy coś.

  • Ludzie z internetu to też randomy. Poszukaj sobie ludzi z osiedla, podwórka, a jak nie masz, to szukaj w internecie w miarę zaufanych graczy i z podobnym poziomem umiejętności jak ty. Będzie lepiej, trzymam kciuki.

  • Jeśli nie możesz wbić czegoś więcej niż srebro, to znaczy że na to nie zasługujesz. Nie ważne czy grasz solo czy w ekipie, jeśli jesteś złotem to wbijesz złoto. Przykładem może być moja historia. Nie ważne czy gram ze znajomymi czy sam, powoli, mecz dziennie ale pnę się do mistrza, czy go wbiję? Na bank nie ale mocny diament to moja ranga więc tutaj siedzę.
   Co to twojego „prawie gold to nie jest tak źle”, no nie wiem. Srebro to druga najniższa ranga, czyli w większości osoby które nie mogą cię trafić jeśli skaczesz nad nimi…. jeśli to nie jest źle to ja nie wiem.
   Docinam bo mogę, lubię i robię. Możesz też mnie powyzywać, albo moją matkę, kto co lubi. O gustach się nie rozmawia bo są jak dupa, każdy ma swoje.

   • „Noob nie wie że jest noobem”, może wszystkich wyzywasz a to ty jesteś winny i jest mecz 6 vs 5 bo tak mało robisz, i błagam, nie wyjeżdżaj mi tu z medalami bo to jest po prostu śmieszne.
    A co do „prymitywnych, żałosnych, gimbazjalnych zagrywek”, no to dobrze że ich nie stosujesz. Nie będziesz musiał się użerać z dzieckiem myślącym że jak jest już pełnoletni to pozjadał wszystkie rozumy.

    • Uważam się za średniego gracza a Ciebie za słabego, bo jesteś w srebrze. No ale jeśli Ci zależy żeby pokazać jakiemuś kolesiowi z internetu, którego powinieneś mieć w dupie, jaki to jesteś dobry, dodaj mnie do znajomych a kiedyś jakiś mały sparing sobie zrobimy. Może wtedy „odszczekam” te słowa i publicznie cie przeproszę. Ale jak na razie to mnie nie ruszysz. (Adikos#21940)

 • bardzo fajny filmik. Propsy.

  Mam pytanie z innego tematu. Rankedy.
  Jeśli ma się platynę i spadnie się na np na 2400 to dalej ma się ikonkę platyny, co nie. I teraz jak to się ma do zakończenia sezonu. Czy, mając ikonke platyny, ale np wynik 2400 to dostanę nagrodę z platyny – 800pkt czy ze złota 400pkt?

  Czy może jest tak, że wbijając platynę już się tej nagrody (800pkt) nie straci?

  • Obecny system bazuje na randze, na której aktualnie jesteś, tzw. spadłeś z platyny do złota – dostajesz nagrodę ze złota itp..

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ