Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Wydarzenie Sezonowe » [HOOOT] Event rocznicowy wystartował! Zobacz nowości!
Ważna informacja Wydarzenie Sezonowe

[HOOOT] Event rocznicowy wystartował! Zobacz nowości!

Rocznicowe wydarzenie sezonowe właśnie się rozpoczęło! Można już pobierać aktualizację!


Czujemy się zaszczyceni mogąc uczcić z wami pierwszą rocznicę Overwatch! Nie ma na to lepszego sposobu niż nowe mapy i nowe łupy!

Dodamy trzy nowe mapy typu Arena do Salonu gier oraz udostępnimy ponad 100 nagród rocznicowych, w tym największy dotąd zestaw skórek legendarnych! Rocznicowe skrzynki z łupami można zdobywać w trakcie gry, a jedną z nich otrzymacie po zalogowaniu się między 23 maja a 12 czerwca 2017. Rocznicowe skrzynki z łupami dostępne są również w sprzedaży – ale możliwość ich zakupu zostanie zablokowana po zakończeniu wydarzenia rocznicowego.

Nowe skórki:

Emotki

Skrzynki

Nowe mapy:

GRAJCIE NA NOWYCH MAPACH TYPU ARENA

Mapy typu Arena to niewielkie plansze stworzone do intensywnej akcji. Aby wygrać rundę – a ostatecznie cały mecz – należy zlikwidować wszystkich graczy przeciwnej drużyny. W ramach wydarzenia rocznicowego dodaliśmy do Salonu gier trzy nowe mapy, na których można rozgrywać mecze eliminacyjne 3 na 3.

Necropolis

Ana Amari uczyniła z Nekropolii swoją prywatną kryjówkę – ta prowizoryczna baza pozwala jej mieć wszystko na oku.

Udajcie się do ulubionego punktu obserwacyjnego Any znajdującego się na szczycie ruin i wykorzystajcie przewagę wysokości (oraz element zaskoczenia) przeciwko drużynie wroga. Możecie też przemierzać znajdujące się niżej kamienne korytarze i brać bezpośredni udział w walkach – tylko uważajcie na jamy!

Castillo

Castillo to stary fort położony nad zatoką Dorado. Znajduje się tam bar Calaveras, odwiedzany przez szemrane towarzystwo, usiana graffiti melina Los Muertos oraz hakerska kryjówka Sombry.

Sprawdźcie swoje umiejętności w walce z drużyną przeciwników na wielu poziomach mapy Castillo. Wykorzystajcie znajdujące się tam strome schody, które zapewnią wam osłonę i przewagę taktyczną.

Black Forest

Mapa Czarny Las znajduje się na spowitych mgłą ziemiach na obrzeżach Eichenwalde. Jest to pole bitwy usiane zniszczonymi bastionami.

Zajdźcie przeciwników z flanki na drogach prowadzących od zamku do lasu i wykorzystajcie drewniane balkony, aby przemieszczać się między drugimi piętrami leśnych budynków.

143 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ