Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Wydarzenie Sezonowe » [HOT] NOWY EVENT INSUREKCJA W OVERWATCH WYSTARTOWAŁ!
Ważna informacja Wydarzenie Sezonowe

[HOT] NOWY EVENT INSUREKCJA W OVERWATCH WYSTARTOWAŁ!

NOWY EVENT WYSTARTOWAŁ! GRA POWINNA WAM SIĘ JUŻ AKTUALIZOWAĆ!


ODKRYJCIE NA NOWO WSPANIAŁĄ PRZESZŁOŚĆ OVERWATCH

Nowe skórki

DWA NOWE TRYBY GRY


Prezentacje zagrań


Emotki


Nowe skrzynki

DZIEDZICTWO OVERWATCH

Dzięki kapsule czasu możecie uzyskać dostęp do archiwalnych przedmiotów z początków Overwatch. Otwórzcie insurekcyjną skrzynkę z łupami już dziś, aby odblokować zawartość z przeszłości, na przykład skórkę agenta Blackwatch dla Genjiego, Trupią Wdowę ze Szponu, McCree agenta Blackwatch, Sanitariuszkę polową Ziegler, skórkę Kadetki Oxton dla Smugi i wiele innych. Na odkrycie czeka ponad 100 elementów, ale nie zwlekajcie – skrzynki z łupami przejdą do historii, zanim się spostrzeżecie.

  • Skrzynki z łupami można kupić lub zdobyć w grze do 1 maja 2017.
  • Każda insurekcyjna skrzynka z łupami zawiera maksymalnie 4 elementy ozdobne lub kredyty w grze, w tym przynajmniej jeden element z kolekcji insurekcyjnej.
  • Insurekcyjne skrzynki z łupami są przypisane do konta i platformy sprzętowej.
  • Insurekcyjne skrzynki z łupami nabywane w sklepie Blizzarda są dostępne tylko na komputery PC.
  • Do gry wymagane są: połączenie z Internetem, konto Blizzard oraz darmowa aplikacja Blizzard.
  • Cena zawiera podatek VAT.

Poznajcie przeszłość Overwatch

Dzięki kapsule czasu możecie uzyskać dostęp do archiwalnych przedmiotów z Overwatch takich jak legendarna skórka McCree Agenta Blackwatch lub skórka Łaski Sanitariuszki polowej. Na odkrycie czeka ponad 100 elementów, ale nie zwlekajcie – skrzynki z łupami przejdą do historii, zanim się spostrzeżecie.

Zgarnijcie je, póki możecie

Insurekcyjne skrzynki z łupami będą dostępne do 1 maja 2017, więc zgarnijcie ukryte w nich niespodzianki, zanim na zawsze znikną w archiwach Overwatch.

Dziedzictwo Overwatch

W każdej insurekcyjnej skrzynce z łupami znajdziecie przynajmniej jeden gwarantowany przedmiot z kolekcji insurekcyjnej Overwatch. Dostępne będą skórki, graffiti, prezentacje zagrań, emotki, zwycięskie pozy, portrety gracza, kwestie i kredyty w grze, za które można kupić wiele innych elementów. Czeka na was ponad 100 insurekcyjnych niespodzianek!

Powodzenia, agenci!

Skrzynki z łupami zawierają losowe elementy zwykłej, rzadkiej, epickiej lub legendarnej jakości. Przynajmniej jeden z nich będzie rzadkiej lub lepszej jakości. Jeśli wasza skrzynka z łupami zawiera element, który już posiadacie w kolekcji, to w zamian za duplikat dostaniecie kredyty do wydania w grze.

88 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ