Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » [HOT] Nowy serwis o Overwatch. Początek nowej ery!
News

[HOT] Nowy serwis o Overwatch. Początek nowej ery!

W końcu możemy z dumą ogłosić, że rozpoczynamy nowy rozdział w temacie Overwatch!


Wiedzieliśmy, że Overwatch.pl nie może istnieć w obecnej formie. Dlatego postanowiliśmy wszystko zupełnie przebudować. Od dzisiaj wszystko ulega zmianie.

Nowy serwis – Boop.pl

Czuliśmy, że za dużymi zmianami na stronie musi iść coś więcej. Postanowiliśmy stworzyć nowy serwis, na który przeniesiemy tematykę Overwatch. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować Wam znacznie większą ilość opcji, niż obecnie na Overwatch.pl

Nowe funkcje

Powiadomienia – KLIK

Przede wszystkim w nowym serwisie możecie się rejestrować (u góry w menu ikonka rejestracji). To z kolei pozwoli Wam na pełne zarządzanie swoimi powiadomieniami o nowych newsach. Boop dotyczy także innych tematyk, dlatego jeżeli nie chcecie czytać o Fortnite, czy League of Legends to nie musicie. Wystarczy zapisać swoje ustawienia korzystając z zakładki Powiadomienia.

Tablica – KLIK

Do Waszej dyspozycji oddajemy również tablicę. Miejsce, w którym możecie pisać o wszystkim. Możecie na niej korzystać z tagów, oznaczając dodatkowo temat #Overwatch.

Grupy – KLIK

Jeżeli szukacie miejsca do skupienia swoich znajomych, to właśnie macie taką możliwość. Każdy może stworzyć grupę o dowolnej tematyce. Szukasz osób do gry, zakładasz klan, czy chcesz pogadać z kumplami? Teraz możesz to zrobić bezpośrednio na stronie o Overwatch.

Jak to teraz będzie?

Overwatch.pl na ten moment nie znika z internetu. Newsy będą się tutaj pojawiać tak, jak do tej pory. Niektóre z nich będą jednak miały dwie wersje. Tutaj będziecie mieli okazję przeczytać tę skrótową, z której dowiecie się wszystkiego co najważniejsze. Na dole będziemy jednak wyświetlać przycisk do przeczytania pełnej wersji newsa – już na nowej stronie.

Na Boop postaramy się poruszać ambitniejsze treści z zupełnie nową redakcją. Wiemy, że tego typu zmiany wymagają czasu. Boop funkcjonuje obecnie w wersji testowej. Przez kolejne dni będziemy zbierać feedback i poprawiać to, co wymaga poprawy (tłumaczenia, funkcje). Overwatch idzie na pierwszy ogień. W kolejnych dniach podobnie stanie się na innych serwisach należących do nas.

O kolejnych zmianach i nowościach będziemy informować wkrótce. Między innymi o naborze na moderatorów i redaktorów!

Mamy nadzieję, że poczujecie niezły powiew świeżości! Chętnie odpowiemy też wieczorem na Wasze pytania :)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ