Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » [HOT] Rozkodowane pliki zdradzają nowe mapy w Overwatch! Maunganui i Utopia!
News

[HOT] Rozkodowane pliki zdradzają nowe mapy w Overwatch! Maunganui i Utopia!

Gracze rozkodowali pliki Overwatch i znaleźli prawdopodobnie dwie nowe mapy!


Redditor o nicku RichardGryffon już wcześniej pokazał, że umie znajdować ciekawe rzeczy. To właśnie dzięki niemu świat Overwatch dowiedział się o ikonach gracza na Letnie Igrzyska 2017. Tym razem odkrył prawdopodobnie nowe mapy!

Skąd ta pewność? Jako pierwsza mapa w plikach widnieje Horizon Lunar Colony (Księżycowa Kolonia Horyzont), także skoro obok niej znajdują się jeszcze dwie, to jest duże prawdopodobieństwo, że to niewypuszczone lokacje!

Mapa pierwsza Overwatch – Maunganui

Maunganui

Nazwa pliku: maunganui_es

 

Maunganui to miasto w Nowej Zelandii. Dopisek ES oznacza, że będzie to mapa typu eskorta. Sama lokacja w rzeczywistości wygląda tak:

Pchanie ładunku po górze? To byłoby coś!

Druga mapa w Overwatch – Utopia

Utopia

Nazwa pliku: utopia_c

 

Utopia byłaby idealnym strzałem, bo ta mapa została niejako potwierdzona już wcześniej. No, może nie potwierdzona, ale jej prawdopodobieństwo pojawienia się było duże. Utopia to miasto w Indiach, stworzone przez Vishkar Corporation po Kryzysie Omnicznym. Jedna z wielu samowystarczalnych miejscówek do podtrzymania życia. Warto również wspomnieć, że to właśnie stamtąd Symmetra.

Jedyne zdjęcie, które mamy:


Zrobiło się dość ciekawie. Obie miejscówki są bardzo obiecujące. Szczególnie Maunganui, bo to przecież olbrzymia góra. Cały czas mam przed oczami obraz, jak pchamy ładunek gdzieś po górach. Druga lokacja też zapowiada się mega ciekawie. Oby to się sprawdziło!

Co myślicie? Chcielibyście takie mapki?