Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Już jutro do Overwatch trafi dobieranie ról i 2-2-2!
News

Już jutro do Overwatch trafi dobieranie ról i 2-2-2!

Gotowi na przełomowy dzień w Overwatch? To już jutro!


Już jutro wieczorem do Overwatch trafią dwa systemy. Dobieranie ról oraz blokada 2-2-2. Wejdzie to zarówno w grach rankingowych, jak i szybkich meczach. Jednocześnie udostępnione mają zostać rozgrywki klasyczne dla osób, które nie lubią pomysłu ograniczania ich w przypadku szybkich gier.

To już jutro!

Jutro wieczorem, prawdopodobnie około godziny 20:00 na serwerach pojawi się nowa funkcja. Na Waszych komputerach prawdopodobnie już teraz pobrany jest nowy patch i tylko czeka na aktywację.

Szybkie mecze

W Szybkiej grze system dobierania ról pozwoli nam określić ranking meczowy (MMR) każdego z graczy według roli. Dzięki temu możemy dobierać Szybkie gry w oparciu o MMR każdej roli. Oprócz dania graczom więcej swobody w wyborze ról, wierzymy też, że zaowocuje to także sprawiedliwszymi, bardziej wyrównanymi, a tym samym fajniejszymi meczami.

Rankedy

Gdy dobieranie ról trafi do gry, gracze będą zdobywać trzy oddzielne rangi umiejętności (RU) – dla każdej z ról w Rywalizacji. Rangi będą miały wartość od 1 do 5000, a im wyższa liczba, tym większy poziom umiejętności. Gracze zostaną również przypisani do kategorii na podstawie swojej rangi w każdej roli – brązowej, srebrnej, złotej, platynowej, diamentowej, mistrzowskiej lub arcymistrzowskiej. Awansowanie do kolejnej kategorii jest możliwe w miarę opanowywania gry.

System trafi teraz do gry, będzie testowany przez te dwa tygodnie, a od 1 września zobaczymy go już w całej okazałości razem z nowym sezonem rankingowym (teraz będzie trwał testowy).

Wszystkie ważne informacje o blokadzie ról znajdziecie tutaj.

Tagi
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ