Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Karty z Overwatch wkrótce w rzeczywistości!
News

Karty z Overwatch wkrótce w rzeczywistości!

Blizzard pracuje nad kartami z Overwatch!


Overwatch League ogłosiło współpracę z Upper Deck, która ma zaowocować wydaniem kart w klimatach Overwatch. Póki co informacji nie ma zbyt wielu. Wiemy, że ma to być początek większej współpracy, a OWL będzie stanowiło swoisty test, czy tego typu rzeczy się przyjmują.

Pierwsze karty pojawią się już dzisiaj i jutro w Blizzard Arena. Gracze będą mogli zdobyć limitowane karty.

Wygląda to wszystko bardzo obiecująco. Trudno jednak powiedzieć, jak zostanie odebrane przez szerszą publiczność. Na pewno na większości osób spoza USA ciekawszą opcją byłyby karty z normalnymi postaciami, zamiast zawodnikami. Na te jednak będzie trzeba trochę poczekać, a i nie wiadomo, czy w ogóle zostaną wyprodukowane.

Myślicie, że to się przyjmie?

22 komentarze

Dodaj komentarz

 • Może z postaciami by się przyjęło, ale z profesjonalnymi graczami? Tak jakoś dziwnie …

     • Lul, bardziej opłacalne byłoby wydanie 30 kart od ok 350 ??? Niby przepraszam gdzie ?

     • Sory nie bardzo zrozumiałam za pierwszym razem xD Chciałam edytować ale cóż. Nie chodzi o ilość kart, a bardziej ile osób zechce chce je kupić :P Co z tego, że wydasz 350 kart, których kupi załóżmy 1000 osób skoro można wydać 30 i kupi ich 2 razy tyle?
      (Wybacz roztrzepanie, przed chwilą wróciłam do domu i jeszcze się nie ogarnęłam do końca)

     • To mają być karty kolekcjonerskie. Mają przedstawiać, zawodników. Blizzarda w tym temacie nie obchodzą gracze, nie śledzący OWL. Nie istnieją tacy gracze w ich planie. Te karty są przeznaczone jedynie dla fanów OWL. Nie dla graczy OW.

     • Tak, ale pod względem zarobkowym raczej bardziej opłaciłyby się karty z postaciami i tylko o pieniądze za te karty mi od początku chodziło.

     • Dlatego zadałem pytanie. Jakim cudem kolekcja 30 kart jest bardziej finansowo z punktu zarobkowego opłacalna od wydania kolekcji, zawierającej 350 kart ? Blizzard może dodatkowo stworzyć karty trenerów, specjalnych funkcji, jak wyboru mapy, rotacji. Karty muszą kolekcjonerowi przedstawić wartość. Nie ma wartości w 30 kartach które wszyscy mają. Wartość jest tak duża jak ilość obiektów w kolekcji. Argument o tym, że więcej graczy gra w OW niż śledzi OWL, nie jest żadnym argumentem. Bo śmiałbym twierdzić, że pomimo mniejszej ilości fanów ligi, o wiele chętniej wydaliby oni pieniądze na takie karty, niż niedzielny gracz na jakieś tam karty bohaterów.

     • Takie karty bohaterów mogłyby być miłym gestem dla osób zaczynających kolekcjonowanie z gier albo dla fanów, których np. nie stać na figurki i inne akcesoria. Karty mogłyby być tanie, ale dużo osób mogłoby się skusić. Ciekawym pomysłem byłaby również karcianka albo inna gra karciana z motywem OW. (np. UNO)

      Jeżeli Blizzard chce wydać takie karty, bo uważają, że im się to zwróci to proszę bardzo, ja też od kupna nikogo nie odciągam. Po prostu moim zdaniem fajnym pomysłem i może bardziej opłacalnym byłyby karty z bohaterami, ale to tylko moje zdanie :P

 • Hej, to ja czekam, na długopisy z wizerunkami graczy, a także żaluzję rolety, z wielką chęcią jadbłym z talerzy, na których by oni byli, a także kupiłbym synowi figurkę akcji – Esportowiec Overwatch league

  • Jeszcze chcialbym deske klozetowa, ewentualnie taka tarcze z twarza zebym mogl celowac podczas zalatwiania sie

 • Już sobie wyobrażam. Na prawie każdej karcie praktycznie te same twarze, tylko kolor włosów inny xD

 • OK karty z bochaterami OW były by fajne jak je by sprzedawali przy kasie w biedronce, ale takie z graczami OVL to po prostu XD

 • przecież z postaciami byłoby bez sensu. Wyobraźcie sobie taką karciankę z tylko 30 różnymi kartami

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ