Każdy dostanie jedną skórkę za darmo!


Wczoraj dostaliśmy informację o tym, że do Overwatch zostaną jednak wprowadzone skórki z Overwatch League.


Już niedługo do Overwatch zawita dokładnie 312 nowych skórek, które będą miały za zadanie wspieranie ulubionych drużyn z Ligi Overwatch. Co ważne, w grze zadebiutuje nowy system mikropłatności.

Każdy dostanie tyle tokenów, żeby kupić jedną skórkę

Logując się do gry w czasie pierwszego miesiąca od startu Overwatch League, każdy dostanie wystarczającą ilość tokenów, by kupić sobie jedną skórkę. To dość dobra wiadomość, jednak prawdopodobnie to jednorazowa akcja z darmowymi tokenami.

Za co będzie można zdobywać tokeny w Overwatch?

Zagraniczne serwisy wskazują, że prawdopodobnie będą zwyczajnie do kupienia. Tą wersję potwierdza fakt, że część dochodu z tych skinów mają otrzymać same drużyny. Nie wiadomo jednak ile przyjdzie nam zapłacić za chęć wsparcia ulubionego zespołu.

Dość nieśmiało, ale pojawiają się też informacje o tym, że same drużyny będą mogły organizować różne wydarzenia (konkursy, mini eventy), w których do wygrania będą właśnie tokeny.

Ostatnią opcją, którą póki co możemy obstawiać jest zdobywanie opisywanej waluty poprzez oglądanie streamów na Twitch.tv


Niezależnie od wszystkiego, wprowadzanie tokenów jest dość kontrowersyjną decyzją, szczególnie w obecnym czasie, gdy tak wiele mówi się o mikropłatnościach. Na pewno dobrą wiadomością jest fakt, że nie pojawią się tutaj żadne skrzynki. Gracze będą mogli dokładnie wybrać, który uniform kupić.

Osobna waluta jest chyba najsensowniejszym wyjściem, o czym pisaliśmy dobre kilka tygodni temu. A może dało się to zrobić lepiej?

Do kogo będziecie brać skórkę?


Podziel się ze znajomymi!

71 comments, 259

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...